08 Aralık 2017 #9155961

Eminotomotiv  Dilekçeme Cevap Vermiyor

Eminevim firması ile uzun bir süredir münasebet halindeyiz Allah 'a şükürler olsun ki geçen ay hesabımı kapattım. Hesabımı kapatmadan önce organizasyon ücretimi neden kestiklerine dair bir dilekçe gönderdim. Bazı kişiler uygun görmezsek cevap vermeyiz dediler. Bazı kişiler ki bunlar Eminevim'in avukatları siz gönderin biz cevaplarız dediler. Daha sonra yine aradım dilekçeniz bize ulaştı birkaç gün içinde cevap göndereceğiz dediler. Aradan 20 gün geçti ama hala cevap göndermediler, telefonla arasak zaten açmıyorlar. Anlaşılmaz bir firma Eminevim.

Necati 27.565 Okunma

Cevaplar

 • Necati16 Ağustos 2017

  Müşteri memnuniyetine mail atıyorum aldığım cevap:Necati bey iyi günler, sizler farklı kurum ve kuruluşlara şikayet bildiriminizi yapmış bulunmaktasınız. Hangi kurumlara şikayet dilekçenizi bıraktı iseniz o kurumlardan dilekçe ve dosya takibinizi yapabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Necati16 Ağustos 2017

  Bu adrese gerek yok bu numara genel merkezin numarası başına 0216 koyun İstanbul'daki genel merkez numarası. Ayrıca bu kişiler eminevimin avukatlarıymış kendileri. Ayrıca Düzce şubesindeki orhan bey ilgilenmiş gözüküyor ama o da cevap verilmeyecek deyip bilgi verdiğini zannediyor. Çünkü bana geçiş yapıldığı için mi kesinti yapıldı yoksa sistemden çıktığım için mi yapıldı. Bu 2 sinden hangisi yapıldı. Geçiş sırasında kesinti yapılmışsa o maddeyi gösterin dilekçemi cevaplayın ya da sistemden ayrılmış gibi kesinti yapmışsanız ayrılma dilekçemi gösterin bana o şekilde cevaplayın. Hatta bir keresinde genel merkezde Düzce bölgesi ile ilgilenen bir kişi yarım saatlik konuşmamızda önce geçiş yapıldığı için kesildiğini daha sonra sistemden çıktığım için kesildiğini söyledi ve sonrasında daha fazla kıvıramadı ve telefonu kapattı. Yani eğer ki şirket kendine güveniyorsa dilekçeye cevap versin

 • Necati16 Ağustos 2017

  Konu ile ilgili bana cevap verileceğini söyleyen kişiler oldu. 4740016 yı arayın 363 dahiliyi tuşlayın o kişilerle bir görüşün

 • Necati16 Ağustos 2017

  Eminevim temsilcisi yine yanlış konuşuyorsunuz. Merkezle görüştüğümde benim sistemden ayrılmış gibi işlem yapıldığını söylediler sistemden sisteme geçiş maddelerinde de bahsettiğiniz gibi bir madde yok. Zaten benim dilekçemde de kesinti neden yapılmış onu söylemenizi istiyorum. Sizin yaptığınız gibi farklı farklı cevaplar veriliyor çünkü. Tekrardan söylüyorum sadece dilekçeme cevap istiyorum. Çünkü sözleşmede böyle bir madde yok. Ayrıca teslimatımı almış olmam bu haksızlığa sessiz kalmamı mı gerektiriyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön