13 Şubat
Yorum Yap
#11580447

Emay İletişim Reklam  Kalitesiz Ürünler!

Emay İletişim dün bana bir kargo gönderdi. İçinden çıkan ürünler silgi bezi bile olamayacak kadar kalitesiz. İnsanla dalga geçer gibi bu ürünleri gönderirken hiç utanmadınız mı? 275 TL para ödedim. Emay İletişim ben o parayı kazanmak için günlerce çalışıyorum. Alın teri döküyorum. Paramın geri iadesini istiyorum yoksa tüm yasal yolları kullanacağım.

Emine Emine 401 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Emine14 Şubat

    Merhaba iyi günler. Bana ürünler Aras Kargo'dan geldi. Ürünleri gönderen emay iletisim yazıyordu. Ürünlerden fatura bile çıkmadı. Peki siz nasıl çalışıyorsunuz. Üzerinde yazan numaralara bile cevap vermiyorsunuz. Hiç muhatap bulamadım. İnternetten baktım oradaki numarada faksa bağlı. Nasıl geri dönüş yapacaksınız. Biz sizlere nasıl güveneceğiz.

  • Emay İletişim Reklam Temsilcisi14 Şubat

    Merhaba; Öncelikle bizim satıcı değil kargo firması olduğumuzu belirtmek isterim.İlgili firmanın kargolarının gönderimini yaptık ve bu tür sorunlar nedeni ile taşımayı bıraktık.Sizin gibi sorun yaşayan alıcılar ile de temasa geçip ücret iadelerini yapacağız.Arkadaşlarımız size ulaşıp gerekli süreci işleterek mağduriyetinizi giderecekler.

Ziyaretçi Yorumları