Elveda Turkcell!

Mesut G. |

Turkcell BTK'nın çıkardığı yasalardan faydalanarak ücretsiz olarak kendi üzerime aldığım hattımı 1 sene başka operatöre geçirtmedi bana ve herkesin 20 tl ye sunduğu hizmeti yok biz kaliteliyiz yok biz her yerde çekiyoruz diyerek 55 tl den sattı.

Herkes BTK'nın ücretsiz yasasından faydalanarak üzerine alan kişiler istedikleri operatöre geçebilirken Turkcell bunu kendi çıkarlarına göre uyarlıyor 1 sene hiç bir yere gidemezsin hatta hattı bile kapatamazsın diyerek beni kısıtlıyorlar.

Hayat paylaşınca güzel Turkcell. Sen neden senden ayrılmak isteyen müşterilerini zorla tutuyorsun? Neden gitmek isteyeni diğer operatör ile paylaşmaktan korkuyorsun? Tabi giden gelmiyor.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mayıs
  09:56

  Müşterimiz ile 05.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize numara taşıma hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 29 Nisan
  09:41

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.