Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Elvan Paketleme ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Elvan Paketleme  Kişisel Bilgilerimi Aldı

643
Furkan
Furkan 25 Ocak 10:49

WhatsApp'tan ulaştığım bir paketleme şirketi bilgilerimi aldı ve geri dönüş sağlamadı. Dün, (23.01.2023) evde paketleme ® ek işi adı altında İşkur sitesi üzerinden paketleme şirketine form doldurdum. Önlem almak için buraya şikayetimi yazıyorum.

T. C. Numaram, Ad_soyad, IBAN numaram, açık adresimi yazmıştım. Bu nedenle 23.01.2023'den itibaren benim kişisel bilgilerimle adıma herhangi bir hesap açılırsa ya da işlem yapılırsa ıslak imzam olmadan ya da açık rızam olmadan herhangi bir işlem yapılır ise hiçbir şekilde yasal olarak doğacak hiçbir mesuliyet ya da sorumluluk kabul etmeyeceğimi bu sayfadaki şikayetimle resmi bilgilendirme yapmış bulunmaktayım. Gereğinin ilgili kurumlarca yapılmasını arz ederim.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
18
3 hafta önce

Elvan Paketleme Bütün Bilgilerim Alındı

Elvan paketleme t. C. Kimlik ve açık adresime kadar aldılar t. C. Kimliğim ile benden habersiz hakkımda yapılan hiçbir işten ben sorumlu değilim. Islak imzam olmayan hiçbir işin benimle alakası yoktur. Bu kuruma gereğinin yapılmasını yetkililere arz ederim.

profile
55
16 Şubat

Elvan Paketleme Geri Dönüş Sağlamıyor!

Elvan Paketleme internet sitesi üzerinden başvuru yaptım WhatsApp ile görüşme sağlandı ben ve annemin bilgileri alındı. IBAN kontrol amaçlı 103 TL gönderdiler. Geri iade yaptım. T. C. Numaram, ad_soyad, IBAN numaram, açık adresimi yazmıştım. Bu nedenle 13.02.2023'ten itibaren benim kişisel bilgileri...

profile
212
15 Şubat

Elvan Paketleme Tedirginliği!

Sevgi a... İnternet sitesinden evde iş adı altında bilgi alma 15.02.2023 tarihinde evde paketleme ® başvuru yaptım sonra bir araştırmak geldi aklıma. 0535***2823 numaralı hatla iletişime geçtim WhatsApp'dan s***  s... Ş isimli şahısla elvan paketleme adına çalışan. Önlem almak için buraya şikayetim...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Tuğba
Tuğba
 

Merhaba, başladınız mı bir sorun yaşadınız mı acaba