Elvan Nakliyat Uzman Olmayan Başka Şahıslara İşi Veriyor!

Süleyman Emre G. |

Ankara içinde evden eve eşya nakli amacıyla Elvan Nakliyat Ö** G** isimli şahısla görüşüp 04.08.2013 tarihinde anlaştık. Taşıma günü 08.00 sıralarında gelecek olan ekip saat 10.00 da geldi. bilgisiz ve tecrübesiz 5 kişi olarak gelen şahısların hızla ve rast gele eşyaları yüklediler. gelenlerin nakliyecilikle alakası yok. Eşyalarım taşımadan ve ambalajlama hatasından dolayı çok zarar gördü.

İsmini kullanıp işi alan ancak taşeron firmaya satan bir firma. Ben çok zarara uğradım. aha üzerine para istediler. Vermeyince hakaret ve küfür edip gittiler.

Etiketler :

Sözleşmeye Aykırı Ücret Talebi Taşyıcı Personel Hasarlı - Kayıp Eşya ve Tazmini

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ağustos
  16:13

  Müşterimiz Süleymen Bey\'in şikayet sebebi doğrudur. Taşıma işlemi iş yoğunluğu ve resmi kurum taşımacılığı yapmamız sebebiyle firmamız tarafından yapılmamış olup, aracı (taşeron) firma tarafından yapılmıştır. Taşıma günü veya sonrasında müşteri tarafından firmamıza bir şikayet ulaşmamıştır. Müşteri şikayeti taşeron firmaya yapmış olup, taşeron firma firmamızı bilgilendirmemiştir. Olayı 14.08.2013 tarhinde öğrenmiş olup, anında müşterimiz Süleyman Bey\'le görüşme yapılmıştır. Kendisine oluşan hasarları ve şikayeti çözme teklifinde bulunulmuş, kendisi hasarları karşıladığı için, firmamızın bu teklifini olumsuz karşılamıştır. Oluşan sıkıntılar için kendisinden Firmam ve kendi adıma özür dilerim.

  Saygılarımla
  Özal G.
  Genel Koordinatör

 • Süleyman Emre G.
  14 Ağustos
  15:15

  firma yetkilisi özal gür 14.08.2013 günü saat 14.45 sıralarında arayarak olaydan haberinin olmadığını mağduriyetimizi gidermek istediğini beyan etmiş ve meydana gelen zarar ziyandan ve firma elemanı olmayan kişilere eşyaların taşıttırılmasından dolayı özür dilemiştir. eşyalar üzerindeki zarar ziyan kendimce karşılandığından teklif kabul edilmemiş ve özal beye nakliye işinden anlamayan ve firma elemanı olmayan kişilerle çalışmamasının hem kendi için hemde eşya taşıtan kişiler için artı olacağı karşılıklı mağdur olunmayacağı iletilmiştir.

 • Süleyman Emre G.
  14 Ağustos
  14:13

  meydana gelen olay firmanın umrunda değil arkadaş adamlar paranın peşinde kesinlikle elvan nakliyattan uzak durun diyorum