31 Ocak 2014 #2266683

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Kesin Sonuçlu Diye Yanlış Bilgi Veriyor

Tunalı Elos Lazer Güzellik ve Sağlık'ta sakal üstü tüylerden kurtulmak için lazerli epilasyon anlaştım. Kesin sonuç garanti size şu paketi verelim 8 seansta sonuç alırsınız dediler anlaştık. Yaptırdım 8 seans gitmeme rağmen hiç bir sonuç alamadım, aynı değişen hiçbir şey yok. Sonuç alamadığımı bildirdiğimde, bir 8 seans ta gelmemi söylediler. Madem sonuç veremeyecektiniz neden 8 değilde 16 seans demediniz, bizde ona göre karar verirdik. Maksadınız bir paket parası daha ödetmek olduğunu anladım. Bu işin ehli olmadığınız vede maksadınızın insanların fazladan parasını almaya çalıştığınızı anladım.

Cem 8.395 Okunma

Cevaplar

  • Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Sayın Cem Y, kayıtlarımıza tek tek baktık sizin isminize benzer bir kişi var. Bu kişide bizden 4+2 paketi almış yani 6 seans işlem yapılmış . Ancak siz o kişi iseniz 8 seans olduğunu söylüyorsunuz. Bu durumda sizin o kişi olmama ihtimalinizi de düşünerek, yine de tekrar hatırlatmak isteriz ki; Biz müşterilerimizin hiç birine kesin biter, şu kadar seansta biter, vb. hiç bir cümle kullanmamaktayız. Bugüne kadar müşterimiz olan veya bizimle görüşmeye gelen herkes bunu bilir. Taahhüt vermememizin sebebi de her insanın kıl yapısının farklı olmasıdır. Ayrıca eminiz ki çalışan arkadaşlarımız erkeklerde özellikle sakal üstü bölgesindeki kıl kök yapısının çok güçlü olduğunu da belirtmişlerdir.Bundan dolayıdır ki sakal bölgesi en geç sonuç alınan bölgelerdendir. Aldığınız sakal üstü epilasyon işlemin hiç sonuç vermediğini söylüyorsunuz, lütfen kliniklerimizden birine uğrayın ve son durumunuza bakalım.

  • Cem10 Şubat 2014

    sayın temsilci kaydınız yok diyip işin içinden çıkıyosunuz.2012 yılına bakarsanız görürsünüz ayrıca bana garanti cümlesi değil kesin sonuç cümlesi kullanıldı 6 seanstı bıde kampanya ayağına nakıt verırsenız 8 seans yaparız şunu ödersiniz demiştiniz hatırlamadığınıza göre ozaman işleriniz kesattı galibaa

  • Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Cem bey müşteri kayıtlarımızda sizin adınızda bir kayıt bulunamamıştır. Ayrıca kliniğimizde bitirme garantisi cümlesi hiç bir zaman kullanılmadığın gibi erkekler için de 8 seanslık bir paket programımız bulunmamaktadır ve hiç bir zamanda olmamıştır. Eğer bizde kaydınız farklı bir isim ile ise isminizi verebilirseniz kayıtlarımızı tekrar inceleyip size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön