08 Temmuz 2014

Elmacık Su Geç Teslimat Yapıyor!

Apple uygulamasıyla Elmacık Su'dan eve damacana siparişi veriyorum. Hafta içleri 19.30 gibi su siparişi verdiğimde uygulama 20.00'dan sonra sipariş verilemez diye hata veriyor. Cumartesi günü sabahtan sipariş verdim. Uygulamanın ana sayfasında kocaman 45 dakikadan sonra bedava diye yazı yazıyor.


Aradan 1.5 saat geçti haber yok. 444'lü numaradan müşteri hizmetlerini aradım. 10 dakika beklemeden sonra bağlanabildim. 45 dakika uygulamasının 9 Mayıs'da kaldırıldığını söyledi. Aradan 2 ay geçmesine rağmen ana sayfasındaki kampanya yazısı düzeltilmemiş. En sonunda cumartesi sabahı Ramazan günü yoğunluğun olmadığı Bahçeşehir gibi şehir içi trafiğinin olmadığı bir yerde su 2 saat sonra geldi.

Erhan 4.614 Okunma

Cevaplar

  • Elmacık Su Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Sayın Erhan Bey, Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Şikayetiniz ile ilgili gerekli araştırmalar yapılmıştır. Web sitemizde http://www.elmaciksu.com.tr/a-o-c-elmacik-su-45-dakika-icinde-adresinizde/ adresinde Kampanya koşulları olarak açıklanmış olduğu üzere, kampanyamız 9 Mayıs 2014 tarihinde sona ermiştir. Gecikmeyle ilgili olarak Bayimiz uyarılmıştır. Size yaşatmış olduğumuz sıkından dolayı özür dileriz. Saygılarımızla, AOÇ Elmacık Su

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön