27 Mart 2013 #1709760

Elmacık Su Bayii Yok Su Yok!

Büyük reklamlarla Elmacık Su'ya abone oldum. Sudan çok memnunum, ortalama 15-20 günde 4 bidon su kullanıyorum. Yaklaşık bir buçuk aydır 4. Leventte bayileri olmadığı için su alamıyoruz. Telefonla aradığımızda bölgenizde bayiniz oluşturulunca sizi bilgilendireceğiz deniliyor.


Şimdi bu dört Elmacık su bidonunu iade de almazlar sanırım. Büyük bir ihtimalle çeyizime koyacağım sanırım. Sayın firma yetkililerinden ''şu anda bayimiz yok, olunca sizi bilgilendireceğiz'' lafı yerine çözüm rica ediyorum.

Rıdvan 2.558 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan28 Mart 2013

    en nihayet suları almamdan 24 saat sonra,arkadaşlar geldiler,yukarda bahsettiğim gibi sular dün gelmişti.suların ücretini ve boşları teslim ettim.tekrar teşekkür ederim.yanlız kampanya dahilindeki,4 damacana-çarpı -altı adet 33 cc'lik toplam 24adet suyum gelmedi.onun da müktesep(kazanılmış)-hakkım olduğunu zannediyorum.bir dahaki siparişimde istiyorum.tekrar teşekkür ediyorum.

  • Elmacık Su Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Rıdvan Bey, Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Şikayetinizin çözümlendiğini bildirir, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, AOÇ Elmacık Su

  • Rıdvan27 Mart 2013

    sorunumu çok acil bir şekilde çözdüler.arkadaşlar akşam ondokuzda sekiz kere aramış,duymadım,dokuzuncuda bana ulaşabildi.saat 23.00 de çöpü dökmek için dışarı çıktığımda,dört adet suyu kapının önüne bırakmışlar.yarın sabah arayıp,boşları iade edip su ücretini ödeyeceğim.bu arada hediye ufak sularımı da isteyeceğim:))teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön