20 Eylül 2013 #2021937

Elmacık Su Antalya Bayiine Parasıyla Su Getirtemiyoruz!

Antalya'da yaşıyorum. Arkadaşlarımın tavsiyesiyle Elmacık Su kullanmaya başladım. İlk başlarda herhangi bir sıkıntı yoktu fakat sonra siparişini verdiğimiz sular iki gün sonra gelmeye başladı.


Antalya bayisi bize kendi telefon numarasını verip buradan su isteyin daha çabuk gelir sisteme geç düşüyor dedi o yolu da denedik o şekilde de anca iki günde geldi. En çok üzüldüğüm nokta ise Polis sandığının bir kuruluşu olması ve Antalya'da maalesef o güven olgusunu kaybetmesi.


Bir sürü arkadaşıma Elmacık Su kullanmasını tavsiye ettim ve abone oldular şimdi hepsi beni arıyor. Bu kadar kaliteli bir suya bu kadar kalitesiz bayi ağı neden kurulur anlamadım.

Osman 570 Okunma

Cevaplar

  • Elmacık Su Temsilcisi07 Ekim 2013

    Sayın Osman Bey, Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bulunduğunuz bölgede sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, bayiimize gerekli uyarılar yapıldı. Bununla ilgili olarak size yaşatmış olduğumuz sıkıntıdan ötürü özür dileriz. Bundan sonra sorunsuz hizmet alacağınızı bildiririz. Şikayetiniz ile ilgili gerekli işlemler yapılmıştır, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. AOÇ Elmacık Su Saygılarımızla.

  • Osman04 Ekim 2013

    kullanmayı bıraktığım elmacık suyu yetkililerin bayi değişti yeni sistem geldi sözüne inanarak tekrar kullanmaya başladık fakat saat 18.20 de verdiğimiz su siparişi hala gelmedi 20.10 itibariyle. güya bayi gelmiş evde değilmişiz. ama bayi apartmanda kamera olduğunu hesaba katmadı galiba. ben evdeyim gelen giden yok elmacık su yetkilileri.

  • Elmacık Su Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Osman Bey; Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. İletmiş olduğunuz konuyla ilgili olarak size yaşatmış olduğumuz sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Şikayetinizin çözümlendiğini bildirir, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. AOÇ Elmacık Su Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön