Elmacık Su Bayii Yok Su Yok!

Rıdvan M. |

Büyük reklamlarla Elmacık Su'ya abone oldum. Sudan çok memnunum, ortalama 15-20 günde 4 bidon su kullanıyorum. Yaklaşık bir buçuk aydır 4. Leventte bayileri olmadığı için su alamıyoruz. Telefonla aradığımızda bölgenizde bayiniz oluşturulunca sizi bilgilendireceğiz deniliyor.

Şimdi bu dört Elmacık su bidonunu iade de almazlar sanırım. Büyük bir ihtimalle çeyizime koyacağım sanırım. Sayın firma yetkililerinden ''şu anda bayimiz yok, olunca sizi bilgilendireceğiz'' lafı yerine çözüm rica ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Ürün Çeşit - Tedarik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rıdvan M.
  28 Mart
  20:30

  en nihayet suları almamdan 24 saat sonra,arkadaşlar geldiler,yukarda bahsettiğim gibi sular dün gelmişti.suların ücretini ve boşları teslim ettim.tekrar teşekkür ederim.yanlız kampanya dahilindeki,4 damacana-çarpı -altı adet 33 cc'lik toplam 24adet suyum gelmedi.onun da müktesep(kazanılmış)-hakkım olduğunu zannediyorum.bir dahaki siparişimde istiyorum.tekrar teşekkür ediyorum.

 • 28 Mart
  12:00

  Sayın Rıdvan Bey,

  Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

  Şikayetinizin çözümlendiğini bildirir, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.


  Saygılarımızla,

  AOÇ Elmacık Su

 • Rıdvan M.
  27 Mart
  23:51

  sorunumu çok acil bir şekilde çözdüler.arkadaşlar akşam ondokuzda sekiz kere aramış,duymadım,dokuzuncuda bana ulaşabildi.saat 23.00 de çöpü dökmek için dışarı çıktığımda,dört adet suyu kapının önüne bırakmışlar.yarın sabah arayıp,boşları iade edip su ücretini ödeyeceğim.bu arada hediye ufak sularımı da isteyeceğim:))teşekkürler.