05 Eylül 2013

Elle Ayakkabı'nın Kalitesine Güvenip Aldık Ama Mağdur Olduk!

Temmuz ayında Manisa Magnesia AVM'de Elle Mağazasından eşime aldığımız ayakkabının yanında 2. ürüne olan %25 indirimle bir sandalet aldık. Ancak 1 ay içinde sol tekinin altındaki açılma sebebiyle değişim için mağazaya götürdük. Sorun eşimin ayakkabısında yaşadıklarımıza benzer olduğu için mağaza yetkililerinin tavrından çok rahatsız olduk. Sorunun küçümsendiği ve yalnızca bizden kaynaklandığının imalarıyla işlemleri bir lütufmuş gibi yaptılar.

Henüz işlem de sonuçlanmadı, hala bekliyoruz. Kalitesine güvenip aldığımız ürünlerin kusurları yüzünden mağdur olmamızın yanında bir de uygunsuz ve itici tavırlarla karşılaşmamız hiç hoş değildi. Gerekli incelemelerin yapılmasını istiyoruz.

Ayşe 186 Okunma

Cevaplar

 • Ayşe 07 Ekim 2013

  Sayın yetkili şikayetimi yaşayalı iki ay, bu ortamda bildireli ise bir ay oldu. Geç kalınmış bu ilginizle sorunlarımızın çözüleceğini ümit ediyorum.

 • Elle Ayakkabı Temsilcisi07 Ekim 2013

  sayın müşterimiz markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. konu ile size en kısa sürede ulaşıp sorun çözülecektir.

 • Ayşe 11 Eylül 2013

  Benim sandaletimle ilgili merkezden gelen cevap değişim oldu. Ancak kusurlu ürününü kabul eden mağazanın sezon başı fiyatları göz önünde bulundurulduğunda mağduriyetim giderilmiş mi oldu anlamadım. Eşimin ayakkabısının ise iade talebi kabul edilmedi ve kusurlu ürünü geri gönderildi. Zaten sezonu geçmiş olan ve yaz boyu 15 gün giydiğimiz ayakkabı için markanın takdir gördüğü sonuç bu oldu. Ne mağaza yetkilileri ne de marka yetkilileri sorunlarımızla ilgili ortak bir çözüm yolu bulma teşebbüsünde bile olmadı. Hakkımızı tüketici hakem heyetiyle arayacağız.

 • Ayşe 08 Eylül 2013

  Aynı mağazayla ilgili benzer problem yaşadık. Bir erkek ayakkabısı beğendik. Üzerindeki lekeler sebebiyle başka mağazadan temini koşuluyla satın aldık. 2 gün içinde gelecek denen ayakkabı ancak 5 günde elimize ulaştı. Yine benzer lekeler olmasına rağmen ürünü kullandık. Ama 15 gün sonra ayakkabının sağ arkasında açılma, sol dış dikişinde hata, her iki tabanında çökme ve fazla deformasyon sebebiyle iade için mağazaya götürdük. Mağaza yetkilileri şikayetlerimizi küçümseyip formda belirtmedi bile. Ayakkabıyı merkeze gönderdiklerini söyledi. 20 gün sonra ayakkabı sadece tabanı yapışmış olarak geri geldi. Yalnız biz 2 ay içinde 15 gün kullandığımız ayakkabının iadesini istemiştik. Mağaza yetkilileri sorunun ayakkabıda değil, bizde olduğu imalarıyla tamir edilen ayakkabıyı tekrar merkeze yolladılar. Hem mağdur, hem mahrum, hem de suçlu biz olduk.

 • Ayşe 06 Eylül 2013

  Temmuz ayında Manisa Magnesia AVM'de Elle mağazasından erkek ayakkabısı beğendik. Üzerindeki lekeler sebebiyle başka mağazadan temini koşuluyla satın aldık. 2 gün içinde gelecek denen ayakkabı ancak 5 günde elimize ulaştı. Yine benzer lekeler olmasına rağmen ürünü kullandık. Ama 15 gün sonra ayakkabının sağ arkasında açılma, sol dış dikişinde hata, her iki tabanında çökme ve fazla deformasyon sebebiyle iade için mağazaya götürdük. Mağaza yetkilileri şikayetlerimizi küçümseyip formda belirtmedi bile. Ayakkabı merkezden 20 gün sonra sadece tabanı yapışmış olarak geri geldi. Yalnız biz 2 ay içinde 15 gün kullandığımız ayakkabının iade istemiştik. Hem mağdur, hem mahrum, hem de suçlu biz olduk.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön