Elle Ayakkabı'dan Aldığım Ürünlerde Deformasyon Oluştu.

Fatma Tuba B. |

Masa başı işinde çalışıyorum. Sürekli gezmediğimden dolayı ayakkabılarım deformasyona uğramıyor. 2 çift ayakkabım ve 1 çift çizmemde aynı problemi yaşadım. Ayakkabılar burun alt kısmı bir süre sonra eriyor ve tabanı kalkıyor başka hiç bir marka ayakkabımda bu problem olmazken Elle'de bu sorunu yaşadım.

Capacity AVM Elle mağazasına ürünü çözüm bulmak amaçlı götürdüğüm de personellerden Ş*** bey direk kullanıcı hatası olduğunu söyledi. Detaylı incelemeye gönderme teklifinde bile bulunmadı. Laubali tavrı ile başından savmaya çalıştı. Ürünlerimi benim ısrarım ile incelemeye gönderdi. En kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Nisan
  14:43

  Sayın müşterimiz öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. kullanım bilgilerinde tavsiye ve uyarılarımıza mevcut olduğunu kullanım bilgileri dışında ürünlerin üzerinde darbe ve sürtmeden oluşan deformasyonlar ile ilgili firmamızın sorumluluğu olmadığını üzülerek belirtmek isteriz.

  Bu kullanım kılavuzunda belirtilen uyarı ve tavsiyelere uyulmaması sonucunda ürünlerde meydan gelecek problemler, 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun’un 4/1 maddesi uyarınca ayıp niteliği olmadığından, bu sebeplerle yapılan ürün iade kabul edilmeyecektir.

  Saygılarımızla

  Elle

 • Fatma Tuba B.
  11 Nisan
  13:59

  tamam değiştirmeyin iade kabul etmeyin ben sadece sizin nasıl bir marka olduğunuzu herkese duyurmak için yazdım. O zaman 01/07/2014 tarihinde tüketici mahkemesi beni haklı bulunca haklı olduğumu göstrir belgeyide yayınlayacağım ve firma olarak ne duruma düştüğünüz herkes görecek

 • Fatma Tuba B.
  29 Mart
  17:42

  hiç bir sonuç alamadım pazartesi tüketici sorunları mahkemesine başvurduğumda da bu kadar umursamaz olacakları mı bilemiyorum.

  ayakkabıların nasıl deforme olduğuna dair resimleri de sitenizden paylaşacağım...