Elle Ayakkabı'dan Aldığım Babetlerde Aşınma Oldu!

Damla Ç. |

Bursa'dan bir ay önce annemin bana doğum günü hediyesi olarak babetlerimi sadece bir kere ve alış veriş merkezinde sadece 1 saat giydim. Eve geldiğim zaman topuklarında ve önünde deformasyonlar oluşmaya başlamıştı ki bu babetleri ben dışarıda bir kere daha giysem anında parçalanarak belli bir şey bu ki daha önceden mağazanızdan bir çizme almıştım, aynı sorunu yaşamıştım.

Derisi aşınmıştı, tamir edilmişti. Güya yama yapılmıştı. Mecburen kabul ettim ama 2 ay sonra paramparça olmuştu çizmem her yerinden. Bir daha Elle Ayakkabıda'dan hiçbir şey almayacağım demiştim ki bu sözümden de çıkmadım tam 5 yıl ancak o gün annem çok beğendi ve aldık ama hayal kırıklığı. Mağazaya bıraktım inceleme için ama umudum yok.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Damla Ç.
  07 Ekim
  18:09

  ne zaman bana ulaşılacak merak ediyorum cidden 13 eylül den beri haber bekliyorum zaten tüketici haklarına göre artık tamir süresi doldu ürünün para iadesini yapmak zorundasınız dilekçemi gönderdim zaten tarafınıza eğer yarın da paramı alamazsam tüketici haklarına bildireceğim durumu bu nasıl bir ilgisizliktir

 • 07 Ekim
  08:35

  sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. üründe oluşan problem için size en kısa süre içerisinde ulaşıp gerekli işlemler yapılacaktır.

  iyi günler dileriz..

 • Damla Ç.
  03 Ekim
  10:53

  bir daha elle de ayakkabı almayı geçtim mağazanın önünden dahi geçmem artık bitmiştir benim için ve çevrem için

 • Damla Ç.
  25 Eylül
  20:12

  satış sonrası memnuniyet sıfır