Elle Ayakkabı'dan Aldığım Ayıplı Ürün Değiştirilmeden Geri Gönderildi.

Orkan Ö. |

20.04.2014 tarihinde Profilo şubesinden aldığım Elle marka süet/nubuk deri ayakkabı ilk giyimden itibaren uç kısmından rengi açılmaya başladı. 3 kere giydikten sonra açılma daha da artınca Profilo mağazasına götürdüm. Sürtmeye bağlı olabileceği söylendi. Ancak ben böyle düşünmüyorum çünkü, ayakkabıyı giydikçe açılma yanlara doğru devam ediyor.

Salı günü fabrikaya gönderileceği söylendi ve hiç bu zamana kadar karşılaşmadığım bir hızda ayakkabı cumartesi günü mağazaya geldi! Bence ayakkabı göndermediler bile. Bir daha da Elle'den ayakkabı almam. Sadece 6-7 kere giydiğim ayakkabının iade alınmasını ve paramın geri ödenmesini istiyorum.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  11:49

  Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayete konusu olan ürün üzerinde imalata bağlı hata ve ayıp olmadığını ürün iadesi değişimi ile ilgili işlem yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla

  Elle

 • Orkan Ö.
  03 Temmuz
  09:59

  Yazmaya ancak fırsat bulabildim.

  Ürün tarafınızdan güya ikinci kere kontrol edildi ve yine hiçbir açıklama yapılmadan en azından ayakkabı temizlenmeden geri gönderildi.

  Siz hatanızı kabul edip beni memnun etmediniz ve 160 tl kara geçtim sanıyorsunuz anacak beni ve çevremdeki herkesi kaybettiniz farkında değilsiniz..

  Bu kafayla daha iyiye hiçbir zaman gidemezsiniz..

  Verdiğim parayı da helal etmiyorum.

 • Orkan Ö.
  30 Mayıs
  15:31

  Otomatik mesaj atmakla bu işler olmuyor maalesef. Üç gün geçti ne arayan var ne soran. en azından biri arayıp konuyu araştırıyoruz, maduriyetinizi gidereceğiz vs.. diyebilirdi.