05 Şubat 2014 #2278020

Elle Ayakkabı'dan Aldığım Ayakkabının Burnu Açıldı

Torium Alışveriş merkezinde bulunan Elle Ayakkabı mağazasından 229,00 TL'ye almış olduğum erkek ayakkabısı yaklaşık 25 gün sonra ön burun kısmı açıldı. Adeta şok oldum. Acilen ayakkabıyı iade edip paramı almak ve bir daha da bu markanın yanına yaklaşmama kararı verdim. Mağaza yetkilileri para iadesi yapamayacaklarını, ayakkabıyı fabrikaya gönderip 15 gün içerisinde sonucu beklememi söylediler.


Sonuç olarak 15 gün sonra ayakkabı tekrar yapıştırılarak bana verildi. Bu işlemden bir hafta sonra ayakkabı burun bölgesinden tekrar açıldı. Firmanın ciddiyetsizliğinden dolayı pes edip tekrar uğraşmak istemedim ve bir aylık ayakkabıyı tamirciye götürüp diktirdim. Sonuç; Bir daha tövbe..

Bülent 160 Okunma

Cevaplar

  • Bülent11 Şubat 2014

    20 günlük ayakkabıyı tamir edip gönderirken en azından şuna itina gösterebilirdiniz. Hiç değilse sağlam tamir etseydiniz!!!!! Özür ile çözüm üretilmez. Benim yapmam gereke belli aslında ; tüketici derneğine başvurarak bir avukat veya hukuki yardım talep etmektir.

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi05 Şubat 2014

    sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Üründe yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileriz. Üründe 2. defa sorun yaşadığınızda tarafımıza sorunu belirtmiş olup konu ile yardımı bizden istemiş olsaydınız bu durum ile ilgili size en kısa sürede yardımcı olunurdu. Yaşamış olduğunuz sorundan dolayı tekrar özür dileriz. iyi günler dileriz..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön