06 Şubat 2014 #2279772

Elle Ayakkabı'dan Aldığım Ayakkabımın İçi Nemlendi

19.12.2013 de Elle Ayakkabı Cevahir Mağazası'ndan yeşil renkli bot aldım. İçinin nemlenmesi ve tabandan soğuk alıp ayağımı üşüttüğü şikayeti ile ürünü 10.01.2014 de mağazaya götürdüm. Sorunun çözümünü ve modelden kaynaklı bir durum ise ödeme iadesi yapılmasını talep ettim. Yetkili, fabrikaya göndereceklerini ve 15 günde geri dönüşleri olacaklarını belirtti.


Ancak 05.02.2014'e kadar konu ilgili dönüş gerçekleştirmediler. Telefonla mağazaya ulaşamayınca iş çıkışı mağazaya gittim. Depoya da ayakkabıyı arayıp hiçbir şey yok dediler. Mağaza müdürüne "ayaklarımı üşütüyor nasıl bir şey yok" dediğimde de "Keçe koyarız altına" dediler. Fabrikaya şikayet edin, tüketici mahkemesine başvurun dediler.

Aysun 173 Okunma

Cevaplar

  • Aysun11 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Ayakkabınız nem yapıyor. Bot olmasına rağmen soğuk alıyor. Bu ayakkabıyı tarafıma satarken kışlık ayakkabı diye sattınız. Ve soğuk havalar için kullanamayacağımı belirtmediniz. Bu benim hatam mı oluyor? Bilgilendirmenizi rica ederim.

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi07 Şubat 2014

    sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Üretimden kaynaklanmayan hiç bir ürünümüzün değişim ve iade işlemi yapmamız söz konu değildir. Şikayete konu olan üründe herhangi bir imalat hatası yoktur.Bu sebepten ürünün değişimi ve iade işlemini üzülerek yapılmayacağını belirtmek isteriz.Çalışma arkadaşlarımızın size karşı olan davranışları için sizden özür dileriz. Konu ile gerekli görüşmelerin yapılacağını belirtmek isteriz. Markamızı tercih ettiğiniz için tekrardan teşekkür ederiz. iyi günler dileriz..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön