08 Eylül 2015

Elle Ayakkabı Yağmur Suyu Değince Leke Olan Ayakkabının Müşteri Hatası Denilip Değiştirilmemesi

2015 Şubat ayında Capacity Elle'den 200 küsur TL'ye kahverengi nubuk bir ayakkabı aldım. Ayakkabı yağmur suyu değince nubuk kısmı beyaz leke oldu. Firmaya gönderdiğimde aylar süren dönüşlerde müşteri hatası denilip ürünün arkasında durulmadı. Capacity Elle ürünü satıyor ve problem yaşadığınızda fabrikayla irtibata geçin diyor. Hiç kimsenin yardımcı olma kabiliyeti yok maalesef Elle'de. Ne güzel dünya vallahi, 200 küsura ayakkabıyı sat, sonra fabrikayı ara, şuraya söyle bizim yapabileceğimiz bir şey yok de. Müşteri memnuniyeti diye bir anlayış yok bu markada bunu anladım, kalitesiz ürünü yüksek fiyata satıp arkasında durmayan bir marka. Verdiğim parayı helal etmiyorum, hakkımı da arayacağım.

Ahmet 460 Okunma

Cevaplar

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi18 Eylül 2015

    Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayete konu olan ürün üzerinde imalata bağlı hata ve ayıp olmadığını ürün iade ve değişim yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz. Kullanım bilgilerinde tavsiye ve uyarılarımızın mevcut olduğunu yağmur suyuna koruma amaçlı sprey ürünlerimizin şubelerimizde mevcut satış da olduğunu kullanım bilgileri dışında ürünlerin üzerinde oluşan deformasyonlar ile ilgili firmamızın sorumluluğu olmadığını üzülerek belirtmek isteriz. Bu kullanım kılavuzunda belirtilen uyarı ve tavsiyelere uyulmaması sonucunda ürünlerde meydan gelecek problemler, 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun’un 4/1 maddesi uyarınca ayıp niteliği olmadığından, bu sebeplerle yapılan ürün iade kabul edilmeyecektir. İyi günler dileriz.

  • Ahmet14 Eylül 2015

    Ayıp niteliği sizin bu yaptığınız ve müşteriye bu şekilde hizmet vermeniz, bir daha mı asla!

  • Ahmet11 Eylül 2015

    Sayın elle ben sizin herhangi bir şekilde yardımcı olamayacağınızı üzülerek biliyorum gereksiz kibar kalıp cevaplarınızı boşverin. Kulllanım bilgilerinde var mavalını da bana okumayın. Yağmur suyu değince beyazlar ibaresi yok kullanım kılavuzunda kimsede bana açıklamadı. Zaten 250 TL verip yağmurda giymiceksem bu ayakkabıyı vitrine koyıyım izliyim ne güzel olur diye. size tavsiyem ayakkabıcılığı bırakın züccaciye alanında faaliyet gösterin. Firmanızın sorumlululuğu sadece vatandaşın cebindeki parayı haksız kazanmak anladınız siz bu mesleği...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön