14 Kasım
Yorum Yap
#11150772

Elle Ayakkabı Tadilata Giden Ayakkabının Çok Daha Kötü Gelmesi!

Eylül ayında bir çift deri ayakkabi almıştım (Tadilat fişi seri no. 162,117). Henüz 1 ay olmadan açık renkteki ic astarları kararma yaptı, derisi adeta yıllardır giyiliyormuşçasına deforme oldu. Mağaza personeli incelemeye gönderelim dedi kabul ettim, keşke de etmeseymişim! Gönderdiğimden çok daha kötü bir vaziyette geldi! İc astarı sözüm ona temizleyip geri yapıştırmışlar ama öyle gelişi güzel bir bicimde hizalanmadan yapıştırılmıştı ki ayakkabının tabanındaki lacivert renkteki ped bile gözüküyordu. Astarın burun ve kenar kısımları tam hizalı yapıştırılmadığı için havada kalmıştı ve mağazada denediğimde yapışmayan bu kısımlar ayağıma batacak şekilde rahatsız etti. Gözlerime inanamadım öyle saçma sapan bir şekilde yapmışlar ki astar için kullandıkları yapıştırıcı ayakkabının dis yüzeyine de bulaşmıştı, mağaza çalışanları sildi fakat ayakkabi açık renk olduğu için leke yaptı! Bu kadar olaya ne denir bilmiyorum pes doğrusu! Yorumları okuyorum, uzman ekibimiz inceledi yazmışsınız bu nasıl uzmanlık mahalledeki tamirciye verseydim daha güzel profesyonelce bir iş çıkarırdı! Ayakkabımı tekrar gönderdim. Yine benzer bir vaziyetle karşılaşırsam bu seferki durumu resimleyip Tüketici Hakları mahkemesine başvuracağım. Umarım tekrar aynı hatayı yapmazsın Elle!

Ceren 809 Okunma

Cevaplar

  • Ceren19 Kasım

    Eğer ürünü inceleyen uzmanlar (! ) da sizin gibi işgüzarsa hiç de şaşılacak bir durum değil;zira zaten imalat hatası olduğu gibi bir iddiada bulunmadım. Mesele 1 ay içinde ayakkabıların sıradışı bicimde deforme olması, krem rengi iç astarının kararması ve çözüm bulunması için gönderdiğimde bana daha da kötü şekilde ürünün geri yollanması! Fakat şu da var ki krem rengi deri bir iç astarın altına lacivert ped taban yapiştirmişsiniz;evet bu bir üretim hatası sayılabilir çünkü muhtemelen kararmaya sebep olan zemindeki bu koyu renkti! Bunu da astarı sözüm ona temizleyip adeta el becerileri gelişmemiş anaokulu çocukları gibi hizalamadan yapıştırıp göndermeniz üzerine fark ettim! Bari size gönderdiğim gibi gönderin de iyi kötü kullanabileyim! Astarı yamuk yumuk yapistirdiginizdan havada kalıp yapışmayan kısımlar ayağımı rahatsız etti çünkü! Sabırla bekliyorum, en azından gönderdiğim şekilde geri gelmesini umuyorum. Yoksa her türlü hukuki yola başvuracağımdan hiç şüpheniz olmasın!

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi19 Kasım

    Merhaba Ceren Hanım, 162117 tadilat fiş numaranızla ilgili olarak şikayetinize neden olan ürün ile ilgili elle kalite standartları dahilinde olumsuz bir sonuca rastlanmamıştır. Ürün uzman ekiplerimiz tarafından detaylı incelenmiştir. Şikayetinizin imalat hatasından kaynaklanmadığı tespit edilmiştir. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler