26 Eylül 2014

Elle Ayakkabı Tadilat Yada Değişim Talebiyle Verdiğim Ayakkabıyı Geri Alamıyorum

Cevahir AVM'den aldığım ve iki ayda tabanı açılan botumu değişim talebiyle mağazaya teslim ettim. Yaklaşık bir ay sonra arandım ve ürünün hazır olduğu söylendi. Ertesi gün mağazaya gittim ve yarım saat bekletildikten sonra 15 dakika daha beklememi söylediklerinde vaktimin olmadığını ve sonra geleceğimi söyleyerek ayrıldım(ayrılmaz olaydım).


Ardından 15 gün ve bir aylık periyodlarla gittiğimde ise beni arayacaklarını söyleyerek geri çevirdiler. Üzerinden bir yıl geçmesine karşın geçen aya kadar aynı süreç tekrarlanıp durdu. Son gittiğimde ise ürünü imha etmiş olabileceklerini ve bir yıldır ürünü neden teslim almadığımı sordular? 15 m2 mağazada buharlaşan botuma bir gün kavuşmak dileğiyle..

Berna 1.766 Okunma

Cevaplar

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi29 Eylül 2014

    sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. şikayete konu olan ürün inceleme süresi 21 iş günüdür. bu süre zarfında mağazamız ürün hazır olduğu zaman size telefon ile bilgisini vermiş. tamir fişlerimiz de belirttiğimiz gibi 1 ay içerisinde teslim alınmayan ürünlerin sorumluluğu firmamıza ait değildir. konu size üzülerek yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz. iyi günler dileriz..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön