19 Mart 2013 #1692785

Elle Ayakkabı Sorumluluğunu Yerine Getirmedi!

30. 01. 13'te Elle Capacity Mağazası'ndan bot satın aldım. Bot, rahat değildi ve hatta yandan açılma yapması üzerine 17. 03. 13'te bu mağazaya gittim. Bota göz atan müşteri temsilcisi, tadilata gönderebileceklerini, ancak söz konusu mağaza tadilata gireceğinden, botu o an için alamayacaklarını bildirip, oldukça kaba bir tavırla, ve haksız bir takım ithamlarla, talebimi geri çevirip botu almadılar.


Diğer şubelere vermem, kendim götürmem gerekiyormuş. Ciddi bir firma, tadilatını önceden ilan eder, hizmet kusuru olacağını bildirir. Bunu yapamıyorlarsa, müşteri satış sonrası hizmet için gittiği yerde böyle azarlanmaz. Kaldı ki bu kişi, sesini bile yükseltti. Elle'den ciddi bir reaksiyon bekliyorum.

Abdullah 79 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah23 Mart 2013

    Bu denli gayrı ciddi bir firma açıklaması daha önce hiç görmemiştim. Özür kabahatten beter, tadilat 1 ay önce belirlenmiş, personel bilgilendirilmiş. Müşteri bilgilendirilmiş mi? Hayır. 21 günlük teslim süresini aşacağından ürün alınmamış. Firmanın, satış sonrası hizmet diye birşeyden haberi olsa, 21 günlük teslim süresinin aşılacağı uyarısını ürünü patlak verince değil, tadilat belli olduğu gün söz konusu mağazasından yapar. Parasını aldığı müşterisini tadilatım var diye hiçbir firma başından atamaz.

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi19 Mart 2013

    sayın müşterimiz mağaza tadilat süreci 1 ay önceden belirlenmiştir. bunun la ilgili personelimize gerekli bilgiler verilmiştir. alınan tadilatların resmi süresi 21 iş günü olan zaman dan daha fazla içerisinde geri dönüşü sağlanacağından ürün sizden alınmamıştır. mağaza ürünü teslim almamasının sebebi inceleme için merkeze gönderemeyecek olmasından dolayı dır. yaşanmış olan durum için özür dileriz. ürünü en yakın bir el mağazasına bırakmanızı rica ederiz iyi günler dileriz...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön