06 Şubat 2014 #2280244

Elle Ayakkabı Personelinden Şikayetçiyim

Almış olduğum bir çizmeyi Rumeli Caddesi şubenizden inceleme için merkezinize gönderdim. Çizmenin tabanından su alma ve üst kısmında renk atması sorunları vardı. Çizme incelemeden geldiğinde sadece tabanındaki sorununun çözüldüğünü öğrendim. Bu konuda tepkimi dile getirdiğimde mağaza sorumlusu U...K...olumsuz tepkisiyle karşılaştım. Yardımcı olup durumu açıklamak yerine müşteri odaklı olmayan biçimde yüksek sesle benimle konuşması beni oldukça rahatsız etti. Mağazadan çıkarken kendilerine teşekkür etmediğimi söyledim onlarda bana teşekkür etmediklerini benim teşekkürümle var olmadıklarını söyledi. Sadece bu personel davranışından dolayı firmanızdan asla alışveriş yapmayacağım.

Özlem 174 Okunma

Cevaplar

  • Özlem10 Şubat 2014

    İnanılmaz ilgisiz ve umursamaz bir firma

  • Özlem07 Şubat 2014

    gelen yanıta istinaden mağazaya gittim ancak kendilerine değişim ile ilgili bir yanıt gelmediğini söylediler benden pazartesiye kadar beklememi istiyorlar.

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi07 Şubat 2014

    sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için size teşekkür ederiz. Karşılaşmış olduğunuz durumdan dolayı özür dileriz. Konu ile mağazamıza gerekli görüşmeler yapılmıştır.Üründe oluşan sorun içinde size yeni bir ürünle değişimi yapılması için gerekli bilgiler verilmiştir. iyi günler dileriz..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön