31 Ağustos 2015

Elle Ayakkabı Kalitesiz Ürün!

Elle Ayakkabı'dan yazın başında bir ayakkabı aldım. 2 saat kullanmam sonucu ağzı burnu kaydı. Ayakkabı u şekline döndü resmen ama satmak için şöyle yalanlar böyle yalanlar yok gerçek deri demeler. Merkeze 5 kere gönderdim ve olduğu gibi geri gönderiyorlar. Dünyanın parasını veripte bu kadar kalitesiz ayakkabı olmaz. 2 yıldır x bir markadan giydiğim ayakkabı o kadar yamulmadı. Bir Daha asla ve asla Elle Ayakkabı'dan ne ayakkabı alırım ne de öneririm. Sayın kontrol eden arkadaşım ayakkabı Metrogarden mağazanızda. Oradan alıp siz giyebilirsiniz. Ben o ayakkabıyı oradan almayacağım.

Serdal 1.349 Okunma

Cevaplar

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi10 Eylül 2015

    Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayete konu olan ürün üzerinde imalata bağlı hata ve ayıp niteliği taşımadığından ürün iade ve değişim işlemi yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz. iyi günler dileriz.

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz teşekkür ederiz. Şikayetinizin içeriği ile ilgili araştırma yapılarak kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön