02 Eylül 2013 #1987714

Elle Ayakkabı İade İstiyorum!

Cevahir mağazanızdan aldığım ayakkabı bir kez giymemde topuğumu parçaladı pansumanlı bir şekilde mağazanıza gidip durumu anlattım. Kalıba koyup yumuşatacağını söylediler. Kabul edip bir saat beklemem sonucu ayakkabı kullanılan malzemelerden dolayı rengi değişmiş bir şekilde geldi. Buna rağmen bir şey demedim.


Eve gelip baktığımda topuğu yerinden kopmuştu üstelik hala ayağımı acıtıyordu. Bu nasıl bir hizmettir. Ben bir ayakkabının peşinden bu kadar koşmak zorunda mıyım? Anadolu yakasından toplam 6 otobüsle gidiyorum. Oraya bütün vaktimi bir ayakkabıya mı harcayacağım. Sıradan bir markayı sorunsuz bir yıl giyerken marka diye satılan Elle Ayakkabı'yı bir ay giyemiyorum. Bir an önce paramın iadesini istiyorum!

Leyla 495 Okunma

Cevaplar

 • Elle Ayakkabı Temsilcisi07 Ekim 2013

  konu ile bugün size cevahir mağazasından 10.00 dan sonra ulaşıp sorun çözülecektir.

 • Leyla17 Eylül 2013

  "Konu ile size en kısa süre içerisinde ulaşılıp gerekli talepleriniz yerine getirilecektir." demiştiniz bunun üzerine aradan tam 15 gün geçti bir gün giydiğim ayakkabının tam bir aydır peşinden koşuyorum geçen hafta merkeze gönderildi bir ayda böyle beklerim toplamda 2 ay boyunca sözde kalitesine güvendiğim ayakkabıya o kadar para verip ayakkabısız kaldım hakkım helal değil....!!!!

 • Leyla09 Eylül 2013

  Ben hala cevap bekliyorum. Bumudur sizin hizmet anlayışınız önce ürünü satıp sonra müşterileri süründürmek. Bidahamı asla elle ayakkabının kapısından geçmem sorunu halledecek misiniz yoksa müşteri haklarına mı başvurum yeter diyorum artık !!

 • Leyla05 Eylül 2013

  Cevabınız için teşekkürler ama bana henüz ulasan olmadı bu hafta içerisinde okulum gereği İstanbul dışına çıkacağım uzun süre yokum gitmeden önce bu sorun halledilmesi gerekiyor. İki gün içerisinde gerekli taleplerimin yerine getirilmesini istiyorum. Bu durum tarafımı fazlasıyla mağdur etmiştir zaten. İyi günler .

 • Elle Ayakkabı Temsilcisi03 Eylül 2013

  sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Konu ile size en kısa süre içerisinde ulaşılıp gerekli talepleriniz yerine getirilecektir. yaşamış olduğunuz durumdan dolayı siz değerli müşterimizden tekrardan özür dileriz. iyi günler dileriz..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön