24 Ocak 2014

Elle Ayakkabı Hatalı Botu Geri Almıyor

Capacity Elle Ayakkabı'dan aldığım bottaki payetlerde 2 kez giydiğim halde kopmalar oldu. Tamir için 22/12/13 tarihinde botu mağazaya teslim ettim. Ben de perakende sektöründe olduğum ve ürün inceleme departmanı ile birlikte çalıştığım için kanunen ne kadar sürede teslim edilmesi, ne kadar sürede bilgilendirilmem gerektiğini biliyorum. 15 gün geçtiğinde kendilerini aradım ama bilgi alamadım.


Arayacaklarını söylediler aramadılar. Bekleme sürem boyunca bekledim. Arayan olmadı. 21/01/14 tarihinde gittiğimde botum verilmedi. 22/01/14'te tekrar gittiğimde güya tamir ettikleri bottaki payette kırılma vardı. O botu o şekilde asla giymem. Ben de 30 gün geçtiğinden dolayı botu almak istemiyor para iadesi istiyorum.

Feyza 150 Okunma

Cevaplar

  • Feyza27 Ocak 2014

    dünyada bir tek elle kalsa çıplak ayak gezerim yine de ayakkabı almam. kanunen yükümlülüklerini yerine getiremiyorlar bile

  • Feyza27 Ocak 2014

    21 iş günü olduğunu bildiğim için zaten tepki gösteriyorum. çalıştığım firmada ürün inceleme departmanı bana bağlı. kanunu çok iyi biliyorum. bu nedenle o ürün almıyorum. 21iş günü geçtiği halde beni arayan olmadı. 22.iş gününde gittim yine bot gelmemişti. kasiyeriniz fişin üzerine geldiğim tarihi de yazdı. ispatı var. tüketici hakem heyetine dilekçemi yarın ileteceğim. son olarak o bot ta hala hata var metal payette kırılmış şekilde geldi. o şekilde ayakabıyı teslim almam imkansız zaten.

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi24 Ocak 2014

    sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih etmenizden dolayı teşekkür ederiz. Tamir amaçlı olarak capacıty avm ye 22/12/2013 de 1156 tamir fiş no ile bırakmış olduğunuz ürünün merkezde gerekli incelemesi ve bakımı yapılıp tarafınıza kullanıma hazır bir şekilde gönderilmiştir. Ürün inceleme süresi 21 iş günü olduğunu da belirtmek isteriz . Ürün iade ve değişim işlemini yapamayacağımızı üzülerek belirtmek isteriz. iyi günler dileriz..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön