26 Ekim 2016 #6788302

Elle Ayakkabı Firmasından Alınan Çantanın İade Süreci

Daha önce de yapmış olduğum şikayete istinaden yasal süre olan 21 iş günü içerisinde Trendyol ya da Elle firmasından herhangi bir dönüş yapılmamış olup, ayrıca Trendyol firmasını aradığımda konu ile ilgili herhangi bir bilgileri olmadığını fark ettim. İki firmanında konuyla acilen ilgilenmesini ve paramın iade edilmesini istiyorum. Bu hafta içerisinde tarafıma dönüş sağlanmazsa yasal haklarımı kullanacağım.

Özge 171 Okunma

Cevaplar

  • Özge'nin Teşekkür Mesajı17 Kasım 2016

    Merhaba, süreç ile ilgili problemleri çözen Elle firmasına teşekkürlerimi iletmek isterim. Müşteri yanlısı yaklaşımları için ayrıca teşekkür ederim.

  • Özge01 Kasım 2016

    Halen daha süreçle ilgilenmeyen markanız yasal süre olan 21 iş günlük inceleme süresini de aşmıştır. Gerekli yasal işlemleri başlatacağım. O çantayı geri almayacağım. 2 problemli ürün satan firmanız en azından müşterisi ile ilgilenen bir firma olsaydı firma ile ilgili bu kötü profil oluşmazdı. Gerekli tüm sosyal medya ve şikayet platformlarından şikayetlerime devam edeceğim.

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetinize konu olan ürün ile ilgili Trendyol müşteri hizmetleri tarafına dönüş sağlayacağını belirtmek isteriz. iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön