15 Mayıs 2013 #1797968

Elle Ayakkabı Ayakkabı Tabanından Ayrıldı!

Yakın bir zamanda Elle'den süet bir babet aldım. havalar ısınmadığı için bir türlü giymek nasip olmadı. havaların güzel olduğu 15-20 gün giydim. Babet tabanından ayrıldı. Faturasını bulamadığım için tartışmaya girmek istemedim.Çok beğendiğimden geri vermeyi de düşünmedim.Sakin sakin tamir edilmesini rica ettiğim Fatih / Historia mağazasından bana kargo edilmesini rica ettim.


Tamirlerde kargo bedelinin alıcıya ait olduğu söylendi.Üstelik günler geçti tel. edip gelin alın denmedi. Elle kalitesiz ürünlerini fahiş fiyatlara satıyor. Müşteri memnuniyeti limitli, ürün satılana kadar!

Serap 187 Okunma

Cevaplar

  • Serap20 Mayıs 2013

    ne yapılırsa yapılsın bir daha asla ELLE'den ürün satın almayacağım kesinleşti.Ürünün fabrikaya ulaşması, incelenmesi, tamir edilip mağaza gönderilmesi azami 3 iş günü olmalıdır.15 ve ya 21 gün çok uçuk tarihler.zaten o ayakkabının giyilme sezonu yaklaşık 1 aydı.ve ben o 1 aydan faydalanamadım.ürünü tekrar almak için de vesaitimin zor olduğu bir avm'dir.kargo konusundaki ricamın reddedilmesi hazmedilemez bir ayıptır.kolay gelsin.

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi16 Mayıs 2013

    sayın müşterimiz historia avm ye bırakmış olduğunuz ürün 15/05/2013 tarihinde gerekli inceleme ve tadilat amaçlı merkezimize ulaşmıştır. ürün inceleme süresi bilmiş olduğunuz gibi 21 iş günüdür. konu ile personelimiz ürünün size 15 gün içerisinde teslim edileceğini bildirmiştir. ürün şuan da üretim birimleri tarafından gerekli bakımı yapılıp hazır olduğunda tarafınıza bilgisi verilecektir. iyi günler dileriz...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön