29 Aralık 2014

Elle Ayakkabı Ayak Yapımı Bozan Ayakkabı

29 Ekim 'de aldığım topuklu botu kullandıktan sonra ayak tabanıma büyük rahatsızlık verdiği gibi nasır ve yaraların oluşmasına da sebebiyet verdi. Marmara forumdaki şubenize götürerek şikayetlerimi dile getirdim ve ürün değişimi yahut para iadesi istedim. Merkezimizde incelenecektir şeklinde geçiştirildim. Bir hafta dolmadan ürünün iade edildiğini gelip iade almamı söylediler. Ayak yapımı bozan ayakkabıyı iade almayacağımı söyledim müşteri hizmetleri ile de görüştüm. Müşteri memnuniyetinin veya şikayetinin katiyen önemi olmayan rahat bir müessese. Ayağımla ilgili rapor alıp sağlık bakanlığına da durumu bildireceğim. Ayakkabının iade alınmasını yahut değişimini istiyorum.

Funda 1.442 Okunma

Cevaplar

  • Funda10 Ocak 2015

    Elle yetkilisi, ayakkabı denenip alınmıştır Kullanım sonucu rahatsızlık meydana gelmiştir. Okuduğum bütün Şikayetlerde tutum ve geri dönüşleriniz aynı. Çözüm odaklı değil geçiştirme odaklı bir kurum. Kurumsallık "Sıfır"

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi29 Aralık 2014

    sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. şikayet konu olan ürün inceleme birimleri tarafından incelenmiş olup üründe herhangi bir imalat hatasına rastlanmamıştır. kullanma talimatından üründe değişim ve iade şartlarımız çok açık bir şekilde belirtilmiştir. ürün mağazamızdan görerek ve deneyerek alınmıştır. ürünlerin çift olarak denenmesi gerekmektedir. ayak yapınıza uygun ürünlerimizden birini seçmeniz gerekmektedir. ürünümüz herhangi ayıp niteliği taşımadığından dolayı bu talebiniz olumsuz olarak sonuçlanmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön