29 Mart 2017 #8146288

Elle Ayakkabı Ayağımda Ciddi Rahatsızlık Yaptı

Elle marka 16KIK0752 kodlu 259,12 TL ödeyerek aldığım bot; sol ayağımda ciddi rahatsızlık yaptığı için aldığım mağazaya incelenmesi talebinde buldum. 1. incelemede firma kusur bulmadı fakat incelenme raporu vermedikleri için tekrar inceleme talep ettim. İlk incelemede botun tabanına tabanlık tarzı bir şeyler eklenmişti. Bu botun dengesizliğini daha da artırdı. Israrım sonunda tekrar inceletelim dediler. Muhtemelen sadece raporu mağazaya gönderdiler.
Tüm bu işlemler yaklaşık 1 ay sürdü. Sonuçta ürün kusursuz bulundu. Fakat giydiğim gün ağrıdan ağlatacak derecede rahatsız ettiği için 3 kez giyilmiş şekilde beklemekte. Elle'den tekrar ayakkabı almam tabii ki mümkün değil. Bunu umursadıklarını da düşünmüyorum.
Verdiğimiz ücretin karşılığı kalitede değil.

Esra 967 Okunma

Cevaplar

  • Esra03 Nisan 2017

    Aynı numaraya sahip ayakkabıda sağ ve sol ayak tabanı arasında fark olmaması gerekir. Siz firma olarak kendimizde eksiklik görmeyebilirsiniz. Dönüş yapan temsilciniz ayakkabı değişimi kesinlikle olmayacak demek için aradı. Aramayın daha iyi. Ayakkabılarınız kötü.

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi30 Mart 2017

    Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Elle,sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan bir firma olarak, kullanılan deri ürünlerde ISO standartlarına uygun, onaylı ve bağımsız laboratuarlar da müşteri kullanımına yönelik ön testler yaptırmaktadır. Şikayetinize neden olan ürün ile ilgili elle kalite standartları dâhilinde olumsuz bir sonuca rastlanmamıştır. Ürün uzman ekiplerimiz tarafından incelenmiş. Şikayetinizin imalat hatasından Kaynaklanmadı tespit edilmiştir.Müşterimizin mağazamızdan deneyerek ve prova ederek almış olduğu ayakkabının ayağını sıkması ve/veya rahatsız etmesi üretim hatası kapsamına girmeyen bir durumdur. Doğru beden, numara ve kendi ayak anatomisine uygun bir ürün seçmek tüketicinin kendi inisiyatifindedir ürün talep edilmesi durumunda pedli mostra işlemi yapılarak gerekli hizmetlerin sağlanabileceğini belirtmek isteriz. iyi günler dilerim.

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi29 Mart 2017

    Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetinizin içeriği ile ilgili araştırma yapılarak kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz. iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön