31 Ekim 2016 #6827379

Elle Ayakkabı 2 Kere Değişime Giden Ayakkabının Tamirsiz Geri Gelmesi

Ağustos sonu gibi aldığım ayakkabımın içinde aşınma ve şiddetli koku şikayetiyle ayı dolmadan mağazaya götürüp değişim olmasını istedim. İncelemeye göndereceklerini söylediler. 20-25 gün sonra arayıp ayakkabınız tamir oldu gelip alın dediler. Ayakkabıyı almaya gittiğimde bakmak isteyince ayakkabının olduğu gibi geri gönderildiğini görüp bunu asla kabul etmeyeceğimi ve değişim istediğimi belirttim. 15 gün sonra yani bugün arayıp bana ayakkabınız geldi gelip alın koku için içine parfüm sıktık öyle kullanırsınız dediler (!) Onca para verip ayakkabıyı giyemediğime mi yanmalıyım, hiçbir hak ve değerime saygı göstermemelerine mi?

Gülçin 795 Okunma

Cevaplar

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi29 Kasım 2016

    Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayete konu olan ürün merkez inceleme birimine 06.10.2016 tarihin de ulaşmıştır. Koku yapması ile ilgili şikayetiniz için ürünün astarları yenilenip sprey sıkılıp kullanıma hazır bir şekilde ürün 18.10.2016 tarihin de mağazamıza gönderilmiştir. Ürün tarafınızdan alınmamıştır. Forum İstanbul mağazamızı bugün arayıp müşteri hizmetleri ile görüştüğünüzü ürünün iadesinin kabul edildiğini personele belirtmişsiniz. Fakat çağrı kayıtları tarafımızdan dinlendi bu şekilde bir görüşme ait kayıt olmadığı tespit edilmiştir. Müşteri hizmetlerimizi en son 07.11.2016 tarihinde aramış olduğunuz o görüşmede yapılan işlemler size kısaca belirtilmiştir.Ürünün iadesi ile ilgili hiç bir görüşme olmamıştır. Ürün kullanma talimatında bu gibi durumların oluşmaması için gerekli uyarılar ve kullanım bilgileri çok açık bir şekilde belirtilmektedir. Ayakkabının koku yapması herhangi bir üretim hatası veya ayıp ürün niteliği taşımadığından dolayı iade ve değişim işlemlerinizi maalesef yapılamayacağını belirtmek isteriz.. İyi günler dileriz...

  • Gülçin29 Kasım 2016

    Müşteri hizmetleri yetkiliniz bana dönüş yapıp ayakkabıyı aldığınız mağazaya bizimle görüştüğünüzü belirtin demesi üzerine ben de mağazaya bunu ilettim mağaza az önce bana ulaşıp öyle bir konuşma olmamış müşteri hizmetleri sizinle görüşmemiş işlemi gerçekleştiremeyiz diye bağırıp sert çıkışıyorlar. Ben bu ayakkabıyla 2 aydan fazladır uğraşıyorum bu mu sizin vizyon misyonunuz? Daha kaç hafta daha oyalanacağım böyle?

  • Gülçin06 Kasım 2016

    Hiçbir şekilde dönüş yapmadınız. Ayrıca ayakkabım şu an Forum İstanbul AVM Elle mağazasında duruyor. Müşteri memnuniyetiniz sıfır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön