03 Ekim 2016

Elle Ayakkabı Yüzünden Topuklu Ayakkabı Giyemez Oldum!

Yaklaşık 2 yıl önce Fatih Historia Mağazasından 2 adet Elle Ayakkabı satın aldım, bir tanesi dolgu topuklu spor ayakkabı, bir diğeri ise apartman topuklu bot. Spor ayakkabıda yaşamış olduğumu bir diğer şikayette belirttim, botta yaşamış olduğum sıkıntı ise daha feci! Ayakkabının içine, mazgalının yani ayakkabının yumuşak süngerinin altında olan demir yer varya, işte onun üstüne sünger koymamışlar düşünebiliyor musunuz?! Demirin üstünde yürüdüm kaç saat ve tabanım nasır oldu ama nasıl acıyor, adım atamıyorum, yürüyemiyorum. Mahalle arasında bir lostra salonuna götürdük ayakkabıyı ve ayakkabı tabansız, lostracı süngerini koydu! O gün bugündür hangi topuklu ayakkabıyı giysem hemen nasırlarım acıyor ve şişiyor, sizin yüzünüzden bir daha topuklu giyemez oldum! Hiç mi kalite kontrolünüz yok sizin, bu nasıl hizmet anlayışıdır, insanların sağlığıyla oynuyorsunuz!

Tuğçe 367 Okunma

Cevaplar

  • Tuğçe 12 Eylül 2017

    Müşteri kaydına ulaşamamanız gerçekten ilginç. Bu arada ayak problemim hala devam ediyor üretime söyleyin bir daha böyle hatalar yapmasınlar insanların sağlığıyla oynuyorsunuz!

  • Tuğçe 07 Ekim 2016

    Ürün faturasını bulamıyorum ama botların fotoğrafını çekip gönderebilirim. Fatih Historia Mağazası, ben satın alım yaptıktan sonra tadilata girmişti. Tuğçe Bozkurt adına bulamazsanız Yıldız Bozkurt olarak bakın lütfen, sanıyorum annemin kartıyla alınmıştı.

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi07 Ekim 2016

    Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayete konu olan ürünle ilgili kaydınıza ulaşamadık müşteri hizmetleri yetkilimiz bilgilerinize ulaşarak tarafınıza dönüş sağlayacağını belirtmek isteriz. iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön