Elle Ayakkabı Yüzünden Topuklu Ayakkabı Giyemez Oldum!

Tuğçe B. |

Yaklaşık 2 yıl önce Fatih Historia Mağazasından 2 adet Elle Ayakkabı satın aldım, bir tanesi dolgu topuklu spor ayakkabı, bir diğeri ise apartman topuklu bot. Spor ayakkabıda yaşamış olduğumu bir diğer şikayette belirttim, botta yaşamış olduğum sıkıntı ise daha feci! Ayakkabının içine, mazgalının yani ayakkabının yumuşak süngerinin altında olan demir yer varya, işte onun üstüne sünger koymamışlar düşünebiliyor musunuz?! Demirin üstünde yürüdüm kaç saat ve tabanım nasır oldu ama nasıl acıyor, adım atamıyorum, yürüyemiyorum. Mahalle arasında bir lostra salonuna götürdük ayakkabıyı ve ayakkabı tabansız, lostracı süngerini koydu! O gün bugündür hangi topuklu ayakkabıyı giysem hemen nasırlarım acıyor ve şişiyor, sizin yüzünüzden bir daha topuklu giyemez oldum! Hiç mi kalite kontrolünüz yok sizin, bu nasıl hizmet anlayışıdır, insanların sağlığıyla oynuyorsunuz!

Etiketler :

Tabanlık Toka ve Süsler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğçe B.
  07 Ekim
  09:06

  Ürün faturasını bulamıyorum ama botların fotoğrafını çekip gönderebilirim. Fatih Historia Mağazası, ben satın alım yaptıktan sonra tadilata girmişti. Tuğçe Bozkurt adına bulamazsanız Yıldız Bozkurt olarak bakın lütfen, sanıyorum annemin kartıyla alınmıştı.

 • 07 Ekim
  08:59

  Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Şikayete konu olan ürünle ilgili kaydınıza ulaşamadık müşteri hizmetleri yetkilimiz bilgilerinize ulaşarak tarafınıza dönüş sağlayacağını belirtmek isteriz.

  iyi günler dileriz.