Elle Ayakkabı Ürünleri Çok Kalitesiz!

Kübra Ö. |

5 aralıkta Elle Ayakkabı'dan aldığım ayakkabıyı bir defa giyip önü soyuluyor diye iade için 11 aralıkta mağazaya götürdüm. Açık bir şekilde iade isteğimi belirttiğim halde değişim için merkeze göndermeleri gerektiğini söylediler. Personelin telefon numaramı yanlış yazdığını fark ettim düzelttirmeye gittim ayakkabıdan ses seda yoktu.

Mail atıp acil iade istediğimi yazdım. 7 ocak'ta ayakkabı geldi diye aradılar. Mağazaya gittim bana ayakkabı kutusunu getirip ürününüzü kontrol edin isterseniz dediler. Ne için kontrol edeceğimi söyleyip iade istediğimi hatırlattım. Mağaza personeli önü yamalanmış ürünü alıp gitmem konusunda durmadan ısrar etti ve en son ayakkabıyı benim soyduğumu ima etti! İademi yapmadılar!

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kübra Ö.
  13 Ocak
  16:29

  Elle Ayakkabı hala sorunumu çözmedi ve beni mağdur etmeyi sürdürüyor.

 • Kübra Ö.
  08 Ocak
  17:17

  Beklemedeyim. Sonucu burada paylaşacağım.

  Ayakkabıyı alıp gitmedim diye personelinizin hakarete varan saygısızca söylemlerini de web sitenizdeki iletişim formunda yazacağım.

 • 08 Ocak
  11:39

  sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. konu ile size ulaşıp aynı zamandan çalışma arkadaşlarımızla görüşüp size en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  iyi günler dileriz..