08 Ocak 2014

Elle Ayakkabı Ürünleri Çok Kalitesiz!

5 aralıkta Elle Ayakkabı'dan aldığım ayakkabıyı bir defa giyip önü soyuluyor diye iade için 11 aralıkta mağazaya götürdüm. Açık bir şekilde iade isteğimi belirttiğim halde değişim için merkeze göndermeleri gerektiğini söylediler. Personelin telefon numaramı yanlış yazdığını fark ettim düzelttirmeye gittim ayakkabıdan ses seda yoktu.

Mail atıp acil iade istediğimi yazdım. 7 ocak'ta ayakkabı geldi diye aradılar. Mağazaya gittim bana ayakkabı kutusunu getirip ürününüzü kontrol edin isterseniz dediler. Ne için kontrol edeceğimi söyleyip iade istediğimi hatırlattım. Mağaza personeli önü yamalanmış ürünü alıp gitmem konusunda durmadan ısrar etti ve en son ayakkabıyı benim soyduğumu ima etti! İademi yapmadılar!

Kübra 354 Okunma

Cevaplar

  • Kübra13 Ocak 2014

    Elle Ayakkabı hala sorunumu çözmedi ve beni mağdur etmeyi sürdürüyor.

  • Kübra08 Ocak 2014

    Beklemedeyim. Sonucu burada paylaşacağım. Ayakkabıyı alıp gitmedim diye personelinizin hakarete varan saygısızca söylemlerini de web sitenizdeki iletişim formunda yazacağım.

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi08 Ocak 2014

    sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. konu ile size ulaşıp aynı zamandan çalışma arkadaşlarımızla görüşüp size en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. iyi günler dileriz..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön