28 Ekim 2016

Elle Ayakkabı Topuğu Yarık Çıkan Ayakkabıyı Sadece Yapıştırıp Göndermişler!

Tatile gittiğimde Manavgat Novamal alışveriş mağazasından aldığım ayakkabının topuğunda küçük bir yarık olduğunu bir gün sonra fark ettim. Ayakkabıyı mağazaya geri götürdüm. Durumu anlattım. Mağazadaki aynı model diğer ayakkabıları incelediğimde diğerlerinde de aynı hatanın olduğunu gördüm satıcıya gösterdiğimde AA evet bunda da varmış muhtemelen seri hatası olabilir dediler. Bu durumu fabrikaya anlatacaklarını bu model ayakkabıları geri göndereceklerini benim ayakkabımı da fabrikaya gönderip tabanını değiştireceklerini söylediler. Aradan bir ay geçti. Ayakkabı gelmeyince mağazayı arayıp durumu sordum. Bana ayakkabımın tamir edilip geldiğini hemen kargoyla göndereceklerini söylediler. Birkaç gün sonra ayakkabı geldi. Kutuyu açıp bir de ne göreyim yarık olan tabanı değişmemiş sadece basit bir yapıştırıcıyla yapıştırmışlar. Aynı şeyi 1 liraya basit bir yapıştırıcı alıp bende yapardım.

Mesut 710 Okunma

Cevaplar

  • Mesut 14 Kasım 2016

    Firma buradaki şikayetimi değerlendirip bana dönüş yaptı. Ayakkabıyı tekrar geri gönderirsem tabanının en kısa sürede değişeceğini söylediler. Ayakkabıyı gönderdim. Bugün kargo ayakkabıyı getirdi. Paketi açıp bir de ne göreyim. Ayakkabıda hiçbir değişiklik yok. Ben böyle pişkin bir firma görmedim.

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetinizin içeriği ile ilgili araştırma yapılarak kısa sürede müşteri hizmetleri tarafından dönüş sağlanacaktır. iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön