Elle Ayakkabı Tadilat Yada Değişim Talebiyle Verdiğim Ayakkabıyı Geri Alamıyorum.

Berna D. |

Cevahir AVM'den aldığım ve iki ayda tabanı açılan botumu değişim talebiyle mağazaya teslim ettim. Yaklaşık bir ay sonra arandım ve ürünün hazır olduğu söylendi. Ertesi gün mağazaya gittim ve yarım saat bekletildikten sonra 15 dakika daha beklememi söylediklerinde vaktimin olmadığını ve sonra geleceğimi söyleyerek ayrıldım(ayrılmaz olaydım).

Ardından 15 gün ve bir aylık periyodlarla gittiğimde ise beni arayacaklarını söyleyerek geri çevirdiler. Üzerinden bir yıl geçmesine karşın geçen aya kadar aynı süreç tekrarlanıp durdu. Son gittiğimde ise ürünü imha etmiş olabileceklerini ve bir yıldır ürünü neden teslim almadığımı sordular? 15 m2 mağazada buharlaşan botuma bir gün kavuşmak dileğiyle..

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 29 Eylül
    17:37

    sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. şikayete konu olan ürün inceleme süresi 21 iş günüdür. bu süre zarfında mağazamız ürün hazır olduğu zaman size telefon ile bilgisini vermiş.
    tamir fişlerimiz de belirttiğimiz gibi 1 ay içerisinde teslim alınmayan ürünlerin sorumluluğu firmamıza ait değildir. konu size üzülerek yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz.

    iyi günler dileriz..