06 Temmuz 2015

Elle Ayakkabı Sorunlara Bahane Bulma İlgisizlik!

Yaklaşık 1,5 ay önce elle den beyaz deri ayakkabı aldım, ayakkabının metal kısmı deriye siyah renk verdi ayrıca da ayakkabının 1.5 ayda derisi attı, Elle den daha önce çok defa ayakkabı aldım ve ilk defa böyle bir sorun yaşadım, normalde çok sevdiğim bir markadır, fakat dün mağazaya ayakkabıyı götürdüğümde çalışanlardan duyduğum sözler gerçekten komikti, öncelikle ayakkabıyı sandalyeye sürtmüş olabileceğimi söylediler varsayımlar ile hareket edemeyeceklerini ve diğer hiçbir ayakkabımda bu sorunu yaşamadığımı söyledim, daha sonra ayakkabı beyaz bu durum çok normal deriyi boyatırsınız dediler, ben ayakkabı bakımını zaten yaparım ama durmadan 40 lira verip boyatacak isem o zaman o parayı niye verdim!

Bilge 296 Okunma

Cevaplar

 • Bilge22 Temmuz 2015

  Müşteri hizmetlerinin bu kadar ilgisiz olduğunu da öğrenmiş oldum, ayakkabılar maximum süre diye illa ki 30 iş günü bekletiliyor sonucunu çok merak ediyorum ama bi daha alışveriş yapmam

 • Bilge20 Temmuz 2015

  15 gün oldu firmadan hala ses yok incelemenin 30 iş günü olmasını gerçekten aklım almıyor, bir kenara koyup bekletiliyormu bu ayakkabılar, okuduğum tüm şikayetlerde kişiler mağdur en sevdiğim marka ama pişman oldum.

 • Elle Ayakkabı Temsilcisi07 Temmuz 2015

  Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili ürün araştırma yapılarak tarafınıza dönüş sağlanacaktır. iyi günler dileriz.

 • Bilge06 Temmuz 2015

  Ayakkabıyla ilgili aldığım tüm bu cevaplar çok saçma geldi üstelik mağaza yetkilisinin davranışları gerçekten hoş değildi, bir 30 iş günü diye üstünü basa basa söylüyorlar hiçbir firmada böyle bir sorun yaşamadım özellikle 30 iş günü gibi bir süre gerçekten anlamsız, tasarımlarınız her şey çok iyi fakat müşteriye yaklaşım kötü ve ayakkabımla ilgili çok gecikme olur olumlu yanıt alamazsam korkarım çok beğenmeme rağmen daha alışveriş yapmayacağım, şunu da belirtmek isterim ayakkabımı çok severek aldım gerçekten verirken bile çok kötü hale geldiği için verdim giymeyi sevdiğim bir şeyden 30 gün mahrum kalmak niye isteyeyim?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön