Elle Ayakkabı Patlak Ayakkabı Sattılar!

Yener İ. |

02.11.2014 tarihin de bu mağazaya gittim ve beğendim ayakkabının numarası olmadığından başka yerden transfer istediler iki gün içinde geldi ve güzel aldım eve geldim ayakkabı yırtık, gittim değiştirmeye bana hiç giymediğim ayakkabıyı giymiş gibi incelemeye gönderdiler ve 1 ay içinde belli olacak dediler tamam dedim gitti ve değişim geldi.

30.12.2014 tarihinde yenisini aldım evde giydim ve taban kısmında açılma olduğunu fark ettim ve yine giyemedim ve geri götürdüm, yine hiç girmediğim ayakkabı bana yine 1 ay beklememi söylediler bende aldım. Ayakkabı tekrar mağazadan çöpe attım şimdi rahatladım. Bir daha Marmara Park Elle'den ayakkabı almam. 270 lirayı attım Elle mağazası.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yener İ.
  12 Ocak
  10:19

  Çözüm bu mu yani ben bir ayakkabı alıyorum giyeceğim yerde incelemeler 2 ay ben ayakkabıyı ne zaman gideceğim sizin gibi bir firma görmedim çevremdeki ayakkabı alacak kişileri de uyarıyorum almayın diye ilginize Teşekkürler

 • 09 Ocak
  14:03

  Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet konusu ile ilgili ürün şubelerimiz aracılığıyla merkez birimlerimize incelenmeye gelmesi gerekmektedir.Ürün merkezimize geldikten sonra yapılacak incelmeler sonucundan sonra şubemiz tarafından bilgi paylaşımı yapılacaktır.

  iyi günler dileriz.