04 Mayıs 2013

Elle Ayakkabı İç Astarı Yırtıldı!

Elle istiklal cad mağazasından kızıma Almış olduğum SÜPERGA ayakkabıyı 30-032013 aldım ve ayakkabıda 1 hafta sora arka iç astarı yırtıldı ve aynı zamanda çoraplara boya verdiğini söyledim bende 14-04-2013 geri götürdüm incelenip bilgi verileceğini söylediler 03-05-2013 günü aradılar geri veya değişim yapmıyorlar.

Bu konudan hiç memnun kalmadığımı anlattım bende tüketici mahkemesine gideceğimi söyledim. 06-05 2013 günü şikayetimi arz edeceğim . . aslıda bu konuyla ilgili yazacağım çok şeyler var benim gibi bu durumdan çok kişi şikayetçi bizler müşteriyiz bu firmalarda bizlerden para kazanıyorlar bu nasıl iş ahlakı soruyorum sizlere.

Rafet 68 Okunma

Cevaplar

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi08 Mayıs 2013

    sayın müşterimiz kullanılmış olduğunuz süperga ürünün kalite kontrol ve inceleme birimi kendi bünyesi içende yapılmaktadır. ürün değişim ve iade kararı tamamen süperga ya ait tir. yapılan incelemede üründen kaynaklı bir problem olmadığını belirterek size kaşeli imzalı bir belge ile gönderilmiştir. kullanmış olduğunuz ürün için tekrardan süperga ile görüştük fakat red kararını yenilediler. üzülerek bunu belirtmek isteriz. teşekkür eder ve iyi günler dileriz..

  • Rafet 06 Mayıs 2013

    Ayakkabıda yırtılalar oldu ve boya rengini çoraplara geçiyordu 14 04 2013 tarihinde geri İADE etmek istedim incelenip geleceğini söylediler tamam dedim 03 05 2013 aradılar iase ve değişim yapamayacaklarını söylediler bende nedenini sordum kulanıcı hatası dediler nasıl olurda 10günde buhalegelirmidedim bizler 10günde bir ayakkabı alırsak ne olur bizimhalimiz birde üstüne derdimizi anlatalımdedik hakretet gördüm bunasıl kendimiz isavunacağız firma yetkili kişilerin DİKKATİNE sumuyorum saygılarımla .......... ?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön