15 Haziran 2016

Elle Ayakkabı İade Sorunu!

Bu sene içerisinde aldığım iki adet ayakkabımda rugan bölümlerde yırtılma gerçekleşmiştir. Rugan da kırılma anlarım ama yırtılma ilk defa başıma geldi. Mağazaya güvendiğim için kendimden emin bir şekilde mağazaya gittim satarken ki güleryüz ne yazık ki yoktu, sonra fatura istedi bende fatura makineniz bozuk olduğu için fatura vermediğinizi ve bir sıkıntı olursa bize gelin dediklerini hatırlattım. Ayakkabılar tadilat fişi ile gönderildi, hiçbir işlem görmeden düzeltilmeden ya da iadesi alınmadan geri geldi, bende tekrar geri gönderdim.
Ayakkabıları alalı 1 sene olmadı 6-7 aylık ayakkabıya mı 250 TL -300 TL para alıyorsunuz baştan söyleyin.Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum, ayıptır.
Umarım firmaya hakkından fazla değer vermiş olmam.
Evrak no. 11*** - 1****.

Tolga 257 Okunma

Cevaplar

  • Tolga16 Haziran 2016

    Bu bilgilendirmeyi ürünlerinizi satarken de personelinizin yapmasını temenni ederim, 6 ay olan garanti süresini de. Kullandığım tek marka değilsiniz, piyasada ayakkabı pazarında da tek marka değilsiniz ilk defa böyle bir durumu sizin markanızla yaşadım dile getirdim mağduriyeti giderip gerekli açıklamayı yapmaktansa kendinizce haklı sebepler bulmuşsunuz. Ayakkabılarımı birer gün arayla giydiğimi belirtmek isterim ve her giyimden sonra kalıba alırım. Belirttiğiniz gibi 48 saat (2 gün) arka arka giyme söz konusu değil sanırım kalitesiz malzeme, öyle ya ilk defa senesi olmamış ayakkabıda rugan yırtılması yaşıyorum. Demek ki firmaya hakkından fazla değer vermişiz!

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi15 Haziran 2016

    Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayete konu olan açma deriden imal edilmesinden dolayı adım yerlerinde kırılma naturel deri ye oran ile daha fazla oluşması deri özelliğinden kaynaklanmaktadır. Rugan ve açma deri olan ürünlerin 48 saat ara ile kullanılması ve kullanım sonrası ürüne kalıplama işlemi yapılması gerekmektedir. Üründe oluşan yırtılmalar maalesef dinlendirilmeden çok sık kullanım sonucunda meydana geldiğini belirtmek isteriz. Üretim hatası bulunmayan ürünlerimize herhangi bir bir şekilde isteğiniz dışında işlem yapılmamaktadır. Ürün garanti süresi satış sonrası 6 ay olduğunu ayrıca hatırlatmak isteriz. Şikayete konu olan ürünleriniz 08.06.2015 tarihinde alınmıştır. İyi günler dileriz..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön