Elle Ayakkabı İade Almıyor.

Emine D. |

20 Mayıs 2015 tarihinde mağazanızdan sandalet aldım, en fazla beş kez giymişimdir ki sandaletin yan bağı koptu. İade için mağazaya başvurduğumda, inceleme için ana merkeze gönderileceğini ve bu işlemin 30 iş günü süreceğini belirttiler. Yani yazın giymek için aldığım ayakkabı, yaz bitince belki gelecek.

İncelemenin neye göre yapılacağını anlamış da değilim, inceleme sonucu tüketici hatası olup olmadığına karar vereceklermiş. En fazla beş kez giydiğim bir ayakkabı da nasıl bir tüketici hatası arıyorsunuz anlamadım, üstelik ayakkabıyı alırken iki yıl içinde herhangi bir problem yaşadığımda değiştirebileceğim söylenmişti. Elle kurumlarına olan bütün güvenim sarsılmıştır.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Temmuz
  09:41

  Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet konusu inceleme süresi yasal 30 iş günüdür. En kısa sürede şubemiz tarafından bilgilendirme yapılacaktır.

  iyi günler dileriz.

 • Emine D.
  11 Temmuz
  12:50

  Sureci zaten subenizden ogrendim ve surecin tuketiciyi ne kadar mağdur ettigini şikayet mailimde paylatim. Cevabiniz zaten bildigim ve son derece anlamsiz olan sureci tekrar paylasmak olmuş. tüketici sikayetlerine deger vermediginiz cevabinizda goruluyor. Saygılar...