26 Kasım 2014

Elle Ayakkabı Değişim Yapılmadı!

Daha önce de şikayetimi dile getirmiştim bu platformda yine getiriyorum. Elle, 2 defa giymiş olduğum ayakkabıyı tüm parmaklarımı yara yaptı dememe rağmen değiştirmedi bu kadar müşteri hissiyatından az anlayan firmadan şikayetçiyim ve tek de değilim.

H*****'ten geçtiğimiz yaz ayakkabı aldım 10-15 defa rahat giymiştim tokası düştü önünden giymişsiniz sizin hatanız olabilir bile denmeden teslim alındı ayakkabım sezon geçtiği içinde yeni sezon bir ayakkabı ile değişimi yapıldı. Mağaza kalite müşteriye saygı memnuniyet budur.

Elle Ayakkabı'yı kınamaya protestoma devam edeceğim ve cidden tek değilim birkaç arkadaşım daha almamaya karar vermiş başlarına benim türünde gelen olaydan dolayı siz bilirsiniz!

Melike 878 Okunma

Cevaplar

  • Melike 04 Ocak 2015

    Bana lütfen kalıp özür mesajlarınızla dönüş yapmayınız ciddi anlamda sıkıntılı mağazasınız kazancınızı helal yoldan nasip etsin fakat hakkıma girdiniz gerçekten ben sağ ve sol olarak denetip aldım fakat giymeden vurduğunu anlayamam değil mi? Mağazada bir ileri iki geri yürümeyle dışarıda giydiğim için değiştirilmedi

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi26 Kasım 2014

    sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. şikayete konu olan üründe inceleme birimi tarafından yapılan kontrolde üründe herhangi bir imalat hatasına rastlanmamıştır. imalat hatası olmayan ürünlerimizde iade ve değişim işlemini yapılmayacağını üzülerek belirtmek isteriz. ürün kullanma talimatında ürünlerimizin satın alınırken çift olarak denenmesi ve sağ sol olarak ayrı ayrı denenmesi önemle rica olunur. iyi günler dileriz..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön