25 Mayıs 2013

Elle Ayakkabı Boya Veriyor!

Elle bi ayakkabı aldım. İlk giyişimde boya verdi sanki ayağıma kına yakılmış gibi. Geri götürdüm, şikayetimi ilettim ayakkabıyı fabrikaya kontrol edilmesi için göndereceklerini söylediler. 15 gün sonra ayakkabıyı almaya gittiğimde benim şikayetime cevap olarak yazılmadığı çok açık ve belli olan genel şikayetlere cevap için önceden hazırlandığı belli olan bir kağıdı elime tutuşturdular.

Kağıtta sağlamı bozacak herhangi bir kimyasal katkı olmadığı için ayakkabıyı değiştiremeyeceklerini yazıyordu. Ama dediğim gibi hiç bakmadan önceden hazır olan kağıtları imzalayarak gönderiyorlar. Olması gereken madem bu ayakkabılar boya veriyor. müşteriye satarken uyarmaları lazım. !

Nedim 139 Okunma

Cevaplar

  • Nedim27 Mayıs 2013

    boya vermesiyle ilgili bir açıklama yoktu olsaydı ayakkabıyı almazdım.

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi27 Mayıs 2013

    sayın müşterimiz markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. üretimi söz konusu ürün naturel deri ve astar dan yapılmasından dolayı boya vermesi gayet normal bir durum dur. ürünlerin satış esnasında üzerinde ve iç taban da görülecek şekilde boya vermesi ile ilgili açıklamalar mevcuttur. anlayışınız dolayı teşekkür eder iyi günler dileriz..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön