Elle Ayakkabı Bota 2 Saat Dayanabildim!

Selda K. |

Ocak ayında deneyerek aldığım bot canımı o kadar çok acıtıyor ki kullanmaya korkuyorum. Satış esnasında ayaklarınız şu an şiş kullandığınız ayakkabı spor ve rahat ayakkabı olduğu için şu an sıkar daha sonraki kullanımınızda normale döner dediler. Birkaç gün sonra kullanayım dedim ama 2 saat dayanabildim. Ve botu çıkardığımda ayaklarım yara bere içinde kaldı ve bir daha cesaret edip kullanamadım.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selda K.
  01 Haziran
  15:39

  Her müşteriye gönderilen hazır metinlerden birini bana gönderdiğiniz teşekkürler.

 • 31 Mayıs
  16:31

  Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayete konu olan ürün merkez uzman inceleme birimleri tarafından incelendiğini imalata bağlı hata ve ayıp niteliği taşımadığını iade veya değişim işlemi yapılamayacağını belirtmek isteriz.

  iyi günler dileriz.

 • Selda K.
  11 Mayıs
  16:56

  Ürünümü Point Bornovadaki şubeye bıraktım. Sonuçla ilgili bilgi almak istiyorum
  İyi günler.

 • Selda K.
  06 Nisan
  10:16

  Şikayetim halen devam ediyor. Başka bir ürün ile değiştirmek istiyorum.

 • Selda K.
  18 Mart
  13:45

  Mavibahçedeki şube benimle iletişime geçti. Arayanın kişi kendini tanıtmadığı için kim olduğunu bilmediğim bir bayan ile görüştüm ama konuşma tavrı ve üslubu hoşuma gittiği için bir karara varmadan konuşmamız sonlandı. Konuşma esnasında neden "buraya neden şikayet yazdığınız mağazamıza gelseydiniz sorununuzda yardımcı olurduk" gibi cümle kullanması beni hem kırdı hem de inciltti. Başka şube ile iletişim kurmak
  iyi günler.