17 Mart 2016

Elle Ayakkabı Bota 2 Saat Dayanabildim!

Ocak ayında deneyerek aldığım bot canımı o kadar çok acıtıyor ki kullanmaya korkuyorum. Satış esnasında ayaklarınız şu an şiş kullandığınız ayakkabı spor ve rahat ayakkabı olduğu için şu an sıkar daha sonraki kullanımınızda normale döner dediler. Birkaç gün sonra kullanayım dedim ama 2 saat dayanabildim. Ve botu çıkardığımda ayaklarım yara bere içinde kaldı ve bir daha cesaret edip kullanamadım.

Selda 258 Okunma

Cevaplar

 • Selda01 Haziran 2016

  Her müşteriye gönderilen hazır metinlerden birini bana gönderdiğiniz teşekkürler.

 • Elle Ayakkabı Temsilcisi31 Mayıs 2016

  Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayete konu olan ürün merkez uzman inceleme birimleri tarafından incelendiğini imalata bağlı hata ve ayıp niteliği taşımadığını iade veya değişim işlemi yapılamayacağını belirtmek isteriz. iyi günler dileriz.

 • Selda11 Mayıs 2016

  Ürünümü Point Bornovadaki şubeye bıraktım. Sonuçla ilgili bilgi almak istiyorum İyi günler.

 • Selda06 Nisan 2016

  Şikayetim halen devam ediyor. Başka bir ürün ile değiştirmek istiyorum.

 • Selda18 Mart 2016

  Mavibahçedeki şube benimle iletişime geçti. Arayanın kişi kendini tanıtmadığı için kim olduğunu bilmediğim bir bayan ile görüştüm ama konuşma tavrı ve üslubu hoşuma gittiği için bir karara varmadan konuşmamız sonlandı. Konuşma esnasında neden "buraya neden şikayet yazdığınız mağazamıza gelseydiniz sorununuzda yardımcı olurduk" gibi cümle kullanması beni hem kırdı hem de inciltti. Başka şube ile iletişim kurmak iyi günler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön