Elle Ayakkabı Ayıplı Ürün Sattı.

Fatma Tuba B. |

Yaklaşık 2 hafta önce ayakkabılarımın deformasyonu ile ilgili merkezinize gönderdiğim 2 ayakkabım kullanıcı hatası ile geri döndü. Başka marka ayakkabılarımda kullanıcı hatası olmazken ELLE'de oluşan bu hata beni son derece rahatsız etti ve Tüketici mahkemesine ayakkabılarımın resimleri ile başvurdum.

01/07/2014 tarihinde mahkemede görüşeceğiz. Elle bu derece ucuz bir markaymış ki ürünlerinin arkasında durmuyor. Tüketici olarak ben paramı çöpe atmayacağım. Ayrıca Capacity mağazanızda ki kaba satış temsilcilerinden de bir kere daha şikayetçi olduğumu belirtmek isterim. Artık her yerde bu yaptığınızı anlatıyor olacağım, bu tavırlarınızdan vazgeçene kadar.

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  15:45

  Sayın müşterimiz öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. kullanım bilgilerinde tavsiye ve uyarılarımıza mevcut olduğunu kullanım bilgileri dışında ürünlerin üzerinde darbe ve sürtmeden oluşan deformasyonlar ile ilgili firmamızın sorumluluğu olmadığını üzülerek belirtmek isteriz.

  Bu kullanım kılavuzunda belirtilen uyarı ve tavsiyelere uyulmaması sonucunda ürünlerde meydan gelecek problemler, 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun’un 4/1 maddesi uyarınca ayıp niteliği olmadığından, bu sebeplerle yapılan ürün iade kabul edilmeyecektir.

  Saygılarımızla

  Elle

 • Fatma Tuba B.
  15 Nisan
  15:13

  çok ilgisiz tamamen dış görünüşe önem veren bir firma anlayışı var spor ve salaş bir halde mağzaya girdim bir ayakkabı beğendim numarası var mı diye sordum ve aldığım cevap \'\' bilmem var mı\'\' bakarsanız öğreneceğiz dedim. Netice de aynı ayakkabının 2 rengini 2 tane de kemer beğenip alında hal ve tavırları değişti saygısızların bence Capacıty mağzasında eleman rotasyonu yapılması lazım...

 • Fatma Tuba B.
  11 Nisan
  14:06

  ayrıca bakarsanız firmanız ile ilgili olumlu her hangi bir yorum da görünmüyor bu nasıl bir firma anlayışıdır çözmedim