01 Kasım 2016

Elle Ayakkabı Ayakkabı İadesini Yapmıyor.

Yaklaşık 2 hafta önce İstanbul Forum AVM'den Elle Rodeo adlı botu aldım. Botu 1 gün giydim ve botun arksında ki topuk kısmında çıkıntı yüzünden ayağımın topuk üstünü jilet gibi kesti. Ertesi günü Cevahir AVM'ye tadilat için gönderdim salı günü gelin dediler, salı günü gittim botta hiçbir işlem yapılmamış sanki benim botum değil başka bir bot göndermişler ve sağ botun kemer kısmında kesikler vardı. Diğer ayakkabıda da aynı şekilde işlem görmemiş. Botun kederinde kesik yoktu diyorum kasiyer arkadaş bana 'biz mi yaptık? ' Cevabını veriyor hayır siz yapmadınız ama böyle değildi diyorum ' ama bizim yaptığımızı ima ediyorsunuz' diye cevap alıyorum. Botun iadesini istedim bugün bana dönüş yapıldı iade yapılmıyor denildi. Tüketici haklarında müşteri memnuniyeti hakkımı sonuna kadar kullanacağım sonuna kadar da davamı sürdüreceğim.

Çağrı 901 Okunma

Cevaplar

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi07 Kasım 2016

    Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayete konusu olan ürün üzerinde imalata bağlı hata ve ayıp olmadığını ürün iadesi değişimi ile ilgili işlem yapılamayacağını belirtmek isteriz. iyi günler dileriz.

  • Çağrı 05 Kasım 2016

    Doğru ya sizin kaliteli ayakkabılarınız bizim basit vücutlarımıza uygun değil. Utanmadan bir de imalat hatası değil diyor ayağımı kesen de pamuk öyle değil mi?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön