Elle Ayakkabı Ayağımı Rahatsız Eden Botun Değişimini İstiyorum.

Özlem E. |

Öncelikle markanızın daimi müşterisiyim. Bayrampaşa forum mağazanızdan aldığım botu 2 kere giydikten sonra tabanının ayaklarımı acıtması nedeniyle mağazaya götürdüm, değişim talebinde bulundum ve botlar fabrikaya gönderildi. Yaklaşık 25 gün bekledim ve sonucunda kimse beni aramayınca ben mağazayı aradım. Ürünün 10 gün önce geldiğini öğrendim ve değişim talebimle ilgili herhangi bir gelişmenin olmadığını ve işlem yapamayacaklarını belirttiler. Ürünü kabul etmediğimi ve ayağımı aşırı rahatsız etmesinden dolayı giyemeyeceğimi ve tekrar fabrikaya gönderilmesini istedim. Tekrar red cevabı geldi. Giyemediğim ayakkabının değişimini istiyorum. Müşteri hizmetleri ve mağaza çözüm üretemiyor.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 22 Aralık
    17:50

    öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. şikayete konu olan üründe inceleme birimi tarafından yapılan incelemede üretimden kaynaklanan herhangi bir imalat hatasına rastlanmamıştır.
    kullanma talimatında belirttiğimiz gibi ürünü çift olarak denenmesi ve belli bir süre içeride deneyerek alınmasıdır. ürünü görerek ve deneyerek alınmıştır.
    oluşan durumda herhangi bir imalat hatası ve ayıplı ürün olmadığından talebinizi üzülerek yapamayacağımızı belirtmek isteriz. ürün hakkında mağazamız sizi aramış fakat ulaşılamadı için not düşülmüştür.