27 Haziran 2016

Elle Ayakkabı Aldığım Ayakkabıyı İade Edemedim!

Bu şikayet sitesini yeni fark ettiğim için şimdi yazıyorum. Geçen yıl Elle Ayakkabı'dan aldığım ayakkabı vurunca ayaklarımın arkasını kanatmıştı. Birkaç kez mağazaya götürdüm kalıba sokacaklarını söylediler. Her defasında yine vurdu.

Elimde faturam olmasına rağmen mağduriyetimi gidermediler. O sinirle ayakkabıyı mağazaya bıraktım ne iadesi yapıldı ne paramı aldım ne de bana tekrar dönüş yapılmadı. İndirimden aldığım ayakkabın fiyatı 138 TL (tam rakamı hatırlamıyorum ama küsürlü bir fiyattı). Tüketici haklarına da şikayet ettim merkeze de şikayet ettim ama nafile. Elime bir şey geçmezse de insanların bunu bilmesini istiyorum.

Esma 240 Okunma

Cevaplar

  • Elle Ayakkabı Temsilcisi19 Ağustos 2016

    Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayete konusu olan ürün üzerinde imalata bağlı hata ve ayıp olmadığını ürün iadesi değişimi ile ilgili işlem yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz. iyi günler dileriz.

  • Esma 19 Ağustos 2016

    27 Haziran'da şikayetimi dile getirmişi. Bugün 19 Ağustos. "Şikayetinizin içeriği ile ilgili araştırma yapılarak kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. " demişsiniz. Hazır cevaplar sorunu çözmeye yeterli değil! Kimsenin dönüş yaptığı yok...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön