Elle Ayakkabı Aldığım Ayakkabıyı İade Edemedim!

Esma M. |

Bu şikayet sitesini yeni fark ettiğim için şimdi yazıyorum. Geçen yıl Elle Ayakkabı'dan aldığım ayakkabı vurunca ayaklarımın arkasını kanatmıştı. Birkaç kez mağazaya götürdüm kalıba sokacaklarını söylediler. Her defasında yine vurdu.

Elimde faturam olmasına rağmen mağduriyetimi gidermediler. O sinirle ayakkabıyı mağazaya bıraktım ne iadesi yapıldı ne paramı aldım ne de bana tekrar dönüş yapılmadı. İndirimden aldığım ayakkabın fiyatı 138 TL (tam rakamı hatırlamıyorum ama küsürlü bir fiyattı). Tüketici haklarına da şikayet ettim merkeze de şikayet ettim ama nafile. Elime bir şey geçmezse de insanların bunu bilmesini istiyorum.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  13:48

  Sayın müşterimiz öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Şikayete konusu olan ürün üzerinde imalata bağlı hata ve ayıp olmadığını ürün iadesi değişimi ile ilgili işlem yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz.

  iyi günler dileriz.

 • Esma M.
  19 Ağustos
  12:24

  27 Haziran'da şikayetimi dile getirmişi. Bugün 19 Ağustos. "Şikayetinizin içeriği ile ilgili araştırma yapılarak kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. " demişsiniz. Hazır cevaplar sorunu çözmeye yeterli değil! Kimsenin dönüş yaptığı yok...