Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Elizan Suit Otel 'de Hijyen Sorunu

Mustafa
29 Haziran 2023 17:33
3.154

Kötü bir deneyimdi, 5 günlük tatilden 1 gün sonra döndük. Neresinden tutarsan elinde kalacak bir mekan. Oda temiz değil ve sağlıklı girip hasta bile çıkabilirsiniz. Yataklarda sivri sinekten dolayı kan lekeleri hatta yerlerdeki fayanslarda bile sinek ölüsünden dolayı kan vardı temizlenmemiş. Çarşaflar pamuklu kumaş değil bildiğin naylon. Havuzlar en önemli kriterdi benim için, su berrak değil gözle görülür bir kirlilik var mazgallar simsiyah, çocuk havuzunu söylemek bile istemiyorum ne ararsanız var.

Havuzlarda elektrik panoları açıkta paslanmış, pompa aksamları hep görünüyor. Neyin tehlikeli olduğunu bizler bilemeyiz. 2. Gün çocukları havuza sokmadık hasta olurlar diye (su kirliliği ile ilgili konuda çok emin gözlemimdir çünkü sağlık sektöründe çalışıyorum). Otel falan değil orası eski bir siteden bozma diyebiliriz. Ne girişte ne çıkışta kapıda güvenlik vs insan yok.

Toplasanız otelde 4 kişi çalışıyor. Resepsiyonda ki kişi öğlen yemeğe bakıyor sonra bardak tabak toplayan çocuk akşam paspas yapıyor, bardaklar çok kirli. Temizlikçi falan yok katlarda oradan buradan gündelik tuttukları birkaç kadın var. Su istiyorsun sebili gösteriyor, sebile bakıyorum hele havuzdaki bütün gün güneşin alnında beklemiş kirli bir damacana. Ben oradan su içersem zaten hasta olurum, odada su falan yok biz çıktık dışarıdan litrelik su aldık. Otele girişte bir kağıt imzalatıp emrivaki yapıyorlar.

Daha önce bu şartları gönderseler kabul etmeyeceğimiz maddeler var. Çarşafı 3 günde bir değiştirecek odaya temizliğe gelmeyecek, odadan çıkarken değerli eşyamı yanıma alacağım vs vs. Zaten kapıya omuz atsanız açılır. İnsan yanıltmaktır bu! Güzel süper yorum yapanları görüyorum. Hayret verici bir durum gerçekten şaka gibi. Denize geleyim mavi Bayraklı falan asla değil. Günün her saatinde gittik hepsinde deniz aralıksız deniz anası dolu.

Çocuklar ayağını bile sokamadı. Ayrıca plaj tamamen içki içen (günün hangi saati olduğu fark etmiyor) insanlarla dolu. Kimse muhafazakar konsept falan demesin, yok öyle bir şey bir kere tesisin mahremiyeti yok zaten! İlk defa 5 yıldız harici bir tesise gittik ve çok pişman olduk. Daha yazmadığım da birçok şey var onları belediyenin gerekli yerlerine yazacağım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Elizan Suit Otel Temizlik Durumu Kötü

Nagihan
05 Ekim 2023 14:01
250
1

Elizan Suit Otel Hayatınızın En Büyük Pişmanlığı Olmasın.

İmdat
05 Eylül 2023 13:38
208
Elizan Suit Otel Hayatınızın En Büyük Pişmanlığı Olmasın.
Elizan Suit Otel Hayatınızın En Büyük Pişmanlığı Olmasın.
Elizan Suit Otel Hayatınızın En Büyük Pişmanlığı Olmasın.
Elizan Suit Otel Hayatınızın En Büyük Pişmanlığı Olmasın.
+3
elizan-suit-otel-hayatinizin-en-buyuk-pismanligi-olmasin-1.pdf

Elizan Suit Otel Çok Kötüydü

Hill
20 Ağustos 2023 23:37
389

Elizan Suit Otel Hotel Çok Pis

Feyzullah
20 Ağustos 2023 12:39
414
1

Elizan Suit Otel Büyük Bir Yanlışlık ve Sağlık Sorunları

Özcan
29 Temmuz 2023 15:32
198
Benzer Şikayet Yaz