Elite Trade LLC ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mine sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Elite Trade Llc Paramı Göndermiyor Sürekli Oyalıyor

1.235
Mine
Mine 21 Şubat 10:18

Elite trade llc paramı göndermiyorlar. Haftalardır yazmaktan artık yoruldum. Tayfun bey artık mesajlarıma bile cevap vermiyor.

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
44
1 hafta önce

Elite Trade LLC Hiçbir Yetkiliye Ulaşamama Ve Sorumsuzluk

Bu firmadan biri beni aradı ve yatırım yaptım. Sonra 2 kez müşteri temsilcisi atadılar, 2'si de işi bıraktı. Her bir gün arayla sonra da muhatap bulamadım. Param neredeyse 1 aydır içeride, şirketten kimseye ulaşılmıyor. Eğer çözüme ulaşabilirsem buradan bilgilendireceğim herkesi.

Elite Trade LLC Hiçbir Yetkiliye Ulaşamama Ve Sorumsuzluk
profile
71
3 hafta önce

Elite Trade Llc Gama Yatırım İle Çalışma

Fgc yatırıma Sarp Karaca isimli şahıs tarafından dahil oldum, işlemler neticesinde kâr ettim fakat ödeme yapmıyorlar telefonlar ve whats up dahil kimseye ulaşamıyorum. Bu firma veya şahıs sarp Karaca tarafından aranırsanız kesinlikle inanıp para yatırma

profile
612
29 Nisan

Elite Trade Llc Terse Bırakıp Paramı Bitirmek Zora Sokmak

Elite Trade tarafından b***C*** beni çok defa aradı. Hesap açmak için ikna etti. Hesap açtım t**bey diye biri benimle ilgileniyordu verdiği işlemler terse gitti habire. Al gelir dendi. Para ekledi. Yine hesap zorlandı yine ekledim. Hesap patladı. Bilerek terse bırakıyorlar hesabınız patlasın diye. H...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Ramazan
Ramazan
 

Adının tayfun olduğu da meçhul. Bir yanıt alamazsın paranı zaten alamazsın hemen ayrıl. Beni de batırdı tayfun. Müdürüm diyerek beni de inandırdı.

Neşe
Neşe
 

Bu firma düzgün değil kim güvenmesin