Elite Trade LLC ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Alparslan sonuçtan memnun

Elite Trade LLC Elite Trade Hesabımdaki Parayı Geri Göndermiyor Sürekli Oyalıyor

781
Alparslan
Alparslan 07 Mart 21:54
Çözüldü
Alparslan'ın Teşekkür Mesajı
“Umut beye teşekkür ederim”

Parayı alırken dolar olarak anında alıp, Çekim isterken tl olarak göndereceklerini söylüyorlar. Ödemem var diyerek para çekim talebinde bulundum sabah akşam gelir demelerine rağmen 2 gündür parayı hesaba geçmediler. Kesinlikle yatırımcıyı suistimal var. Bu kurumla çalışmanızı tavsiye edemem.

Alparslan
Alparslan25 Nisan 18:05

Umut beye teşekkür ederim

Benzer Şikayetler

profile
44
1 hafta önce

Elite Trade LLC Hiçbir Yetkiliye Ulaşamama Ve Sorumsuzluk

Bu firmadan biri beni aradı ve yatırım yaptım. Sonra 2 kez müşteri temsilcisi atadılar, 2'si de işi bıraktı. Her bir gün arayla sonra da muhatap bulamadım. Param neredeyse 1 aydır içeride, şirketten kimseye ulaşılmıyor. Eğer çözüme ulaşabilirsem buradan bilgilendireceğim herkesi.

Elite Trade LLC Hiçbir Yetkiliye Ulaşamama Ve Sorumsuzluk
profile
71
3 hafta önce

Elite Trade Llc Gama Yatırım İle Çalışma

Fgc yatırıma Sarp Karaca isimli şahıs tarafından dahil oldum, işlemler neticesinde kâr ettim fakat ödeme yapmıyorlar telefonlar ve whats up dahil kimseye ulaşamıyorum. Bu firma veya şahıs sarp Karaca tarafından aranırsanız kesinlikle inanıp para yatırma

profile
612
29 Nisan

Elite Trade Llc Terse Bırakıp Paramı Bitirmek Zora Sokmak

Elite Trade tarafından b***C*** beni çok defa aradı. Hesap açmak için ikna etti. Hesap açtım t**bey diye biri benimle ilgileniyordu verdiği işlemler terse gitti habire. Al gelir dendi. Para ekledi. Yine hesap zorlandı yine ekledim. Hesap patladı. Bilerek terse bırakıyorlar hesabınız patlasın diye. H...

profile
557
23 Nisan

Elite Trade Llc 90 Bin Dolarımız 3 Aydır Ödenmedi

90 bin dolarımı 3 aydır ödemiyor. Sahipleri Arnavutluk'ta tirana'da kaçmış. Ülkeden m**** diye biri var. Bu söylediğim paranın yarısı kendi fonladığımız para. Ö*** diye bir eleman var, o bulaştırdı bizi bunlara..

profile
435
31 Mart

Elite Trade LLC Kurum Parayı Vermiyor Oyalıyor

Elite Trade LLC hesabımdaki parayı geri göndermiyor sürekli oyalıyor 1000 dolar yatırım yaptığım kurumda 4000 dolar kar yaptım karı vermemek için bahaneler üretiyorlar işlemleri piyasaya yansıtmayan bir kurum.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .