22 Ocak 2014 #2248928

Elit Mühendislik Yaptıkları İşin ve Hatanın Arkasında Durmuyorlar

Elit Mühendislik İzmir şubesine doğalgaz yaptırdım. Ölçüsünün alınmasına rağmen sözleşmede yazılmaması ve benimde farkına varmadan dolayı şuan banyomda havlupanım yok. Petekler döşendiği gün farkına vardım sözleşmeyi yaptığımız kişi tamam bağlattıracağım dedi şirket aradım eve gelen her elit çalışanına söyledim 1 ay önce o kişi işten çıkmış. Şu an Elit yetkilileri biz o kişiyi tanımayız diyorlar.


6 petek döşendi oturma odası peteği salona salon peteği oturma odasına döşendi, 6 ptekten 5 tanesi su akıtıyor 2 aydır söylüyorum. Bugün gelindi. Çocuk odası halım su akıtması yüzünden küflendi koktu. Yıkandı fakat hol ve çocuk odası hala akıyor. Müşteri memnuniyeti sıfır. 100TL havlupan için art niyetli oldum.

Semra 1.024 Okunma

Cevaplar

  • Semra03 Şubat 2014

    Bu arada müşterilerinizin sıkıntılarını değerlendirirken kavgacı bir üslup değil, uzlaşmacı bir tavır sergilemeniz şirketinizi değerlendiren insanlara daha güzel yansyacaktır.Birde Müşterilerinize cevap yazarken lütfen küçük harleri kullanırsanız sizler için daha olumlu olur yazışma ortamlarında büyük harfle yazışmak pek hoş karşılanmaz.

  • Semra03 Şubat 2014

    MALESEF RADYOTÖR KAÇAĞI İÇİN EVİME 4 KEZ DEĞİL 2 KEZ GELİNMİŞTİR.2 SİNDEDE EVDE BULUNDUM.hİÇBİR ZAMAN PERSONELİNİZ TARAFIMDAN GERİ ÇEVRİLMEMİŞTİR.yA BAŞKA BİRİSİYLE KARIŞTIRIYORSUNUZ.yADA SİZE FARKLI YANSITILMIŞ.zATEN GELMEDEN ÖNCE TELEFONLA ARAYIP GELİNMESİ GEREKİYOR rASTGELE GELİRSENİZ EVDE BULAMAMANIZ NORMALDİR.bU ARADA RADYOTÖRLERİN 2 HALA AKITIYOR.YANİ SORUNUM TARAFINIZDAN HALA ÇÖZÜMLENDİRİLMEMİŞ.Bu arada sorunu çözmeyi düşünürseniz personeli gönderirken benim sizi sürekli aradığım gibi sizde haber verip gelin

  • Elit Mühendislik Temsilcisi29 Ocak 2014

    SAYIN SEMRA HANIM 1016 SÖZLEŞME NOLU VE 03.10.2013 TARİHİNDE YAPMIŞ OLDUĞUNUZ SÖZLEMİNİN BİR NÜSHASI SİZDE MEVCUT OLMAKLA BERABER SÖZLEŞMENİZDE İSTEMİZ OLDUĞUNUZ HAVLUPAN ZATEN YAZMAMAKTADIR YANİ BAHSETTİĞİNİZ HAVLUPAN SÖZLEŞME DIŞIDIR. HALİYLE SÖZLEŞMENİZDE OLMAYAN EKSTRA BİR MALZEME İÇİN FİRMA OLARAK SİZE NASIL BİR CEVAP VERMEMİZİ BEKLİYORDUNUZ.... BAHSETTİĞİNİZ RADYATÖR KAÇAKLARI İLE İLGİLİDE SİZİN EVİNİZE 4 KERE GELİNMİŞ VE 3 KERESİNDE EVDE OLMADIĞINIZDAN DOLAYI PERSONELLERİMİZİ GERİ ÇEVİRDİĞİNİZ DEN DOLAYI İŞLEMLER YAPILAMAMIŞTIR. GEREKLİ HASSASİYETİ GÖSTERDİĞİNİZ ZAMAN BAHSETTİĞİNİZ SIKINTILAR BUGÜN OLDUĞU GİBİ HEMEN ÇÖZÜLMÜŞTÜR.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön