25 Şubat 2013

Elit Mühendislik Başarısız ve Bilinçsiz Çalışma!

Elit mühendislik doğalgaz donanım firmasına evime doğalgaz döşettim. Kurum esnasında evimde kırılıp dökülmedik yer kalmadı. Boruların geçeceği yerler en az 10x20 ebadında kazıldı oysa borunun geçeceği yer en fazla 5x5 bunlar neyse gaz boruları koridorun bir duvarında tavandan 5 cm karşı duvarında 20 cm aşağıya yapıldı.


Koridora kartonpiyer yaptırma şansım kalmadı. Gaz borularını bağlama çalışma anında saten siva diye birşey kalmadı. Koridor borularını düzeltmelerini istediğimde firma benden 150 TL gibi bir ücret talep etti. Bu firma birçoğu gibi taşaron elemanlar ile çalışıyor ve çalıştıları ekibe hiçbir yaptırımları yokmuş.

Mustafa 469 Okunma

Cevaplar

  • Elit Mühendislik Temsilcisi29 Kasım 2013

    SAYIN M...... S BEY, DOĞALGAZ TAAHHÜT İŞİ BİR KAĞIDA BİR KALEM İLE ÇİZGİ ÇİZMEYE BENZEMEZ... YADA DEFTERDE BİR KALEM İLE YAPABİLDİĞİNİZ ÇOĞU ŞEYİ TESİSAT YAPARKEN YAPAMAZSINIZ O BAKIMDAN BEĞENMEDİĞİNİZ YADA KABULLENMEDİĞİNİZ ŞEYLERİN BU İŞİN İÇİNDE GERÇEĞİNDE DOĞALSINDA OLAN ŞEYLER OLDUĞUNUZ KISMET OLURDA BAŞKA BİR FİRMAYA İŞ VERDİĞİNİZ ZAMAN ANLARSINIZ... FİRMALAR YAPILACAK OLAN DOĞALGAZ TESİSATINI SİZLERİN GÖZÜNDE NASIL GÖRÜNEBİLECEĞİ İLE İLGİLİ TAHMİNDE EDEMEZLER YANİ GÖRECELİ BİR KAVRAMDIR SİZİN BEĞENMEDİĞİNİZ DOĞALGAZ TESİSATI İLE BİR ÇOK FİRMA İŞ YAPMAKTADIR.. ELİT MÜHENDİSLİK OLARAK BU SEKTÖRE YÖN VEREN TÜRKİYE GENELİNDE ŞUBELERİ OLAN 250 NİN ÜZERİNDE SABİT PERSONELİ ÇALIŞTIRAN BİR FİRMANIN 3 KİŞİLİK USTA GRUBUNA YAPTIRIMI OLAMAMASI SİZE NE KADAR İNANDIRICI GELİYO OLABİLİR..?? ELİT MÜHENDİSLİK 444 20 52

  • Elit Mühendislik Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmeye alınmıştır. ELİT MÜHENDİSLİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 20 52 www.elitmuh.com.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön